Problem z świecą zapłonową

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Problem z świecą zapłonową

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Doughnut_In_Butter Doughnut_In_Butter 3 miesiące, 3 tygodnie temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Doughnut_In_Butter
    Doughnut_In_Butter
    Użytkownik

Cześć
    Niedawno w moim skuterze wymieniłem dysze glowna na 85 (wczesniej była 74).
    Problem jest taki że w żaden sposób nie mogę wyregulować gaznika. Albo świeca jest matowo szara i sucha albo czarna mokra. Kawy z mlekiem za nic nie da sie osiagnac. Na wczesniejszej dyszy 74 kawa z mlekiem była. Dyszę wymieniałem bo mam cylinder 70cc. Wczesniej dysza 74 tez jezdziła z 70cc.
    Skuter to Inca Street 50 2T z cylindrem 70cc. Dzięki za pomoc bo już niewiem co robic.

2T idealne jest 😀
    Zdjęcie profilowe Karken123
    Karken123
    Użytkownik

Ale zmieniles również duszę wolnych obrotow?

Zdjęcie profilowe Karken123
    Karken123
    Użytkownik

Nie bardzo ci się uda go wyregolowac gdyż gaznik dostaje większą dawkę paliwa ale mało powietrza

Czytaj
    REKLAMA

Bajaj Pulsar 125: Witamy w Polsce!

Modele Pulsar NS 125, Pulsar NS 200 i Pulsar RS 200 rozszerzają portfolio modelowe marki Bajaj w Polsce. Sprzedażowe hity testowane są na jednym z bardziej wymagających rynków na świecie – w Indiach. 12 KM, 11 Nm i gwarancja niezawodności oraz radości z jazdy na każdym kilometrze.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

a jakiej srednicy gaźnik?
    bo u mnie 19mm dellorto z cylinderm 8-10KM (Strerace70, Malossi Sport 70) spokojnie sie regulował na 75… a w zasadzie 75 to był max bo na większych zalewało.

ziuuummmm….
    Doughnut_In_Butter
    Użytkownik

U mnie gaznik seryjny „16” na wczesniejszym kicie (chiński cylinder i tłok) przy dyszy 74 seryjnej miał kawę z mlekiem ale czasami miałem wrazenie za jest za mało paliwa. Teraz mam ten sam zestaw tylko że dysza 85, dysza wolnych obrotów została seryjna. A i jeszcze odkąd jest większa dysza to leci troche paliwa do filtra powietrza. Wcześniej też leciało ale mniej.

Co o tym sądzicie ?
    A i powiedzcie czy jak jest świeca „szaro-bura” i jest sucha to ma zbyt duzo paliwa czy powietrza ?

2T idealne jest 😀
    Doughnut_In_Butter
    Użytkownik

aa zapomniałem… tłok to 70cc 😀

2T idealne jest 😀
Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie