problem z rozruchem piaggio sferarst 70ccm

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) problem z rozruchem piaggio sferarst 70ccm

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 9 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Otóż mam skuter piaggio sfera po tuningu klasa sport cylinder polini sport 70, gaźnik dellorto 17,5 ,wydech tecnigas nextr.
    Problem mój dotyczy palenia z rozrusznika skuter poprostu pali z wilekim trudem lub wcale nie chce z kopa pali za 2 razem zawsze mam nowy akumulator czyszczony rozrusznik nic nie pomaga ….co robić?

Anonimowy

Może szczotki się kończą w rozruszniku i nie kręci jak powinien, może coś gaźnik jest źle ustawiony i może mieć problemy z rozruchem.

Anonimowy

A czy może być coś takiego np, że łożyska na wale są już wybite i większy opór robić
    Lub jak przedmówca, szczotki
    Albo masz po prostu za słaby akumulator(nowy, nie właściwie dobrany).

Czytaj
    REKLAMA

Jak schudnąć? Odkryj nowy portal Rowery Jednoślad.pl

Czytaj REKLAMA Jak schudnąć? Odkryj nowy portal Rowery Jednoślad.pl

Chcesz schudnąć, odkryć kolejną pasję? Poznaj Jednoślad.pl także od rowerowej strony sportu i zdrowej odmiany. Zbuduj formę, zmień się na lepsze!

Zobacz teraz Rowery Jednoślad.pl

Chcesz schudnąć, odkryć kolejną pasję? Poznaj Jednoślad.pl także od rowerowej strony sportu i zdrowej odmiany. Zbuduj formę, zmień się na lepsze!

Anonimowy

Akumulator to raczej nie, najprawdopodobniej to będą szczotki. To jest to co u mnie na kopa pali a na rozrusznik nie bardzo bo nie ma siły kręcić.

Anonimowy

Marian napisał:

Akumulator to raczej nie, najprawdopodobniej to będą szczotki. To jest to co u mnie na kopa pali a na rozrusznik nie bardzo bo nie ma siły kręcić.

szczotki sa jeszcze ok maja około połowe zuzycia były czyszczone i rozrusznik cały też silnik jest po remoncie 2tys km stan jest super…

Anonimowy

moze ten rozrusznik jest za slaby jak na kompresje ktora znajduje się w 70cc silniku :-/

Anonimowy

No o to mi właśnie chodziło. Bo widzę,że to nie pierwszy raz już ktoś pyta o takie coś po zmianie cylindra. Na 50 dobrze chodziło?

Anonimowy

na 70cc słabiej kręci rozrusznik- to logiczne, bo nie ma tyle siły, ponieważ cylinder jest mocniejszy… Najlepiej wyrzuć rozrusznik całkiem i odpalaj z kopniaka- odciąży to dodatkowo wał i poprawi dynamikę skutera…

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie