problem z regulacja gaznika

Witam! Mam dosc spory problem a mianowicie gaźnik;/ Mój skuter to Kinroad xt50qt5(taki szity ze WOW) zmienialem w nim cylka bo pierscionki pekły i zniszczyły cylka a teraz po wymianie mam niesamowity problem z regulacja gaźnika. Non stoopa go zalewa. Krece tymi dwoma dyszami we wszystkie strony i nic to nie daje. Gdyby ktoś był tak miły i mi podpowiedział jak zrobić to porządnie. Np na jakieś ilustracji opisał proporcje mieszanki(ile paliwa ile powietrza) Dokladnie nie zanm budowy tego gaźnika ponieważ od niedawna wbiłem się w skutery i na razie dla mnie jest to czarna magia. Bardzo was proszę pomóżcie!

jaka pojemnosc cylka i czy kompresja dobra jak zalewa to sprawdź swiece moze zaplon wypadaż??? :slight_smile:

oj na twoim miejscu poswiecil bym te 50zł i zaplacil za regulacje, a w tym czasie poczytal artykuły o regulacji
niechce byc zlosliwy ale mozesz narobic taka szkode ze nie będzie się oplacac tego robic uwierz mi :slight_smile:

no kolega wyżej ma racje przy źle wyregulowanym gaźniku możesz przytrzeć cylinder a tego na pewno byś nie chciał