Problem z prędkościomierzem Toros El Diablo

Witam. Mam problem z prędkościomierzem w Toros El Diablo. Nie pokazuje mi ile jade i nie nabija km. Bylem w serwisie ale czekam juz na odp 2 tyg i nic. Nie chce mi sie juz czekac więc chyba chce to zrobic samemu. Tylko sie na tym nie znam i proszę o pomoc co dokładnie zrobić. Szukałem podobnego tematu ale nie umiem znaleść. Linka raczej ok, więc domyślam sie że to slimak, tylko jak go naprawić, proszę o instrukcje krok po kroku.

Linka chyba OK? Sprawdź ją na pewno, nie na chyba. Jak wyjdzie Ci cała z oplotu to jest ok. Mogła się również od zegarów odkręcić lub od ślimaka na tyle, że nie 'łapie'.
Jeśli ślimak to po prostu go wymień. To tanie rzeczy.

jak sprawdzić tą linke ?

wykręć ją i sprawdź czy nie jest ukręcona.

Ściągasz przy ślimaku i w środku linki masz metalową spiralkę/drucik, musisz ją całą ze środka wyjąć, po prostu ją wyciągnij. oba końca muszą być zakończone podobnie, kwadratowo lub jakoś tam, jak drugi koniec będziesz miał urwany to zauważysz.

spróbuje :)

a ona nie jest zaczepiona jak w rowerach ? bo sie nie znam, odkrecic ja od kola i od zegarów tak ?

odkręciłem od ślimaka i mam cale zabudowane, nie da sie wyciagnac, w srodku jest koniec druta z wnęką, w slimaku jest blacha która wchodzi w ten drucik. co dalej ?

wyjmij linkę z pancerza i zobaczysz czy jest cała. jak jest ok to znaczy że winny jest najprawdopodobniej ślimak

wyciagłem i jest cala, na jednej koncówce jest to wesjcie do slimaka na drugiej nie ma nic, na tej co do prędkosciomierza idzie

oj Panowie, Panowie...
Odkręcasz przednie koło. Koło ci wyjeżdża, wyjmujesz bęben. W bębnie są 2 blaszki, które muszą stać w pionie. Wygięły Ci się one. Musisz kombinerkami wyprostować, założyć bęben, koło włożyć i będzie działać. Robota na 10 minut.