Problem z Pompą Wody – minarelli

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Problem z Pompą Wody – minarelli

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 9 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam, problem polega na tym, że woda się przepompowuje, otóż;

Padł mi uszczelniacz przy pompie, ale to nie problem… chodzi mi o to, że po zapaleniu skutera woda w zbiorniczku „pompuje” się i wylewa się górą (przy odkręconym korku) przy zakręconym robi się duże ciśnienie…

jak myślicie czy to wina tylko uszczelniacza czy coś jest jeszcze ? (widzi mi się że zapchała się jedna z rur, pompa szybciej pracuje niż woda jest odprowadzana) a jak wy myślicie ?

Proszę o rady, dziękuję.

Silnik Minarelli

Anonimowy

O ile się nie myle to ciśnienie jakieś powinno się tam robić żeby ona była w obiegu

Anonimowy

na pewno nie takie że przebija simering, i wywala przez korek wodę 🙂 co powiecie na uszczelkę? i z kąd wziąć uszczelkę pod głowicą (pompuje Ciśnienie w wodę…) do stage6 70 ccc racing ? szukałem i nie znalazłm

[ Dodano: 23-05-2009, 19:43 ]
    znalazłem do Polini Sport 70, a nie do stage6 racing… jak myślicie będzie pasować?

[ Dodano: 23-05-2009, 22:28 ]
    jakieś propozycje?

Anonimowy

takie moje małe zapytanie do ciebie .. odczepiałeś może przewody od obudowy pompy ? Jak tak to biegiem na garaż i podłanczaj je na odwrut .. znam multum miszczów którzy bawią się rox’ami i połowa z nich podpina przewody jak idą a poźniej im zbiorniczki chce wysadzić od ciśnienia

Anonimowy

dzięki Jaco, ale bez przesady 🙂 aż tak ze mną nie jest źle, okazało się że miałem rację … to była uszczelka, niestety wywaliło mi uszczelniacz w pompie 🙂

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie