! Forum Serwis Problem z pasem.

Ten temat zawiera 32 odpowiedzi, ma 7 głosów i był aktualizowany ostatnio przez  Bajerski Grzesiek 5 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 33 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe matizek324
    matizek324
    Użytkownik

Witam.Ostatnio pękł mi pas napedowy wiec załozylem nowy po zmontowaniu wszystkiego odpaleniu skuter zaczął dziwnie parkotac i gasnąc po dodaniu gazu a v-max zmniejszyl sie o jakies 20 km/h.Mysle ze to zle załozony pas ale nie jestem pewien.
    PS:Z filtra powietrz wydobuwa sie dziwny dym.Smierdzi spaloną gumą.

Zdjęcie profilowe bania
    bania
    Użytkownik

zobacz jeszcze jak wyglada wariator czy nie ma jakis znieksztaucen ze sprzeglem tez zobacz bo paska nie idzie zle zalozyc

bania
    matizek324
    Użytkownik

Zdjąłem wczoraj pokrywe i nic nie widze zeby wario i sprzeglo mialo jakies znieksztalcenia. Na wario tylko jest taki plastik ze skrzydelkami i niektorych nie ma ale watpie zeby to byla przyczyna.

Czytaj
    REKLAMA

Prezenty od Junaka

Kup dowolny jednoślad marki Junak, a otrzymasz kask z blendą Junak oraz 5L oleju Platinum Rider.
    Zdjęcie profilowe agentmb
    agentmb
    Użytkownik

matizek324 napisał:

PS:Z filtra powietrz wydobuwa sie dziwny dym.Smierdzi spaloną gumą.

No i to jest zastanawiające, dym w filtrze powietrza wskazuje że pali się coś, co nie powinno się palić. Nie zgadnę na odległość w czym jest problem, ale proponuję żebyś dał skuter mechanikowi do obejrzenia.

matizek324
    Użytkownik

Odswiezam temat bo ostatnio mialem troche czasu zająć sie skuterkiem.Tak wiec po odpaleniu skutera i zdjeciu pokrywy sprzęgło zrobilo sie bardzo gorące nie wiem dlaczego wydaje mi sie ze cos moze byc ze sprzeglem ale co.Z gory dzieki za odpowiedz 🙂

Zdjęcie profilowe Mario1
    Mario1
    Użytkownik

zdemontuj sprzęgło i sprawdź łożysko igiełkowe , tam mógł się kawałek gumy dostać – całe sprzęgło też wyczyść – musisz je rozebrać

matizek324
    Użytkownik

Ok ale jak najlepiej sprzeglo odkrecic bo nie mam dostepu do klucza hydraulicznego.

Zdjęcie profilowe Mario1
    Mario1
    Użytkownik

zwykłym oczkowym , tylko zablokuj dzwon by się nie obracał ,
    ja jak zmieniałem sprzęgło to dzwon trzymałem jedną ręką a drugą jebłem młotkiem w koniec klucza – parę razy i poszło ( to niczym udar )

matizek324
    Użytkownik

Proboje jak tu kolega wyzej napisal i nic zaczynam tylko obrabiac srube.Moze jakies inne pomysly.

Zdjęcie profilowe agentmb
    agentmb
    Użytkownik

matizek324 napisał:

Proboje jak tu kolega wyzej napisal i nic zaczynam tylko obrabiac srube.Moze jakies inne pomysly.

Tu masz podpowiedź:
    http://www.skuterfan.pl/?a=sklep.artykul&id=4

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 33 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie