Problem z odpaleniem zipp quantum

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #636160
    Mateuszegg
    Uczestnik
    • 3
    • 8Postów:

    Witam , od razu przedstawie mój problem mianowicie skuter kręci i delikatnie łapie , jeśli szybko dodaje i ujmuje gazu to odpala z pewnym problemem ale po odpuszczeniu manetki od razu gaśnie.To wszystko Zaczęło się od tego że zgasł mi raptownie w trakcie jazdy i nie chciał odpalić ,na zimnym i ciepłym silniku jest to samo co może być przyczyną tego że on nie chce odpalać ?

    #636161
    Skuterowicz
    Uczestnik
    • 34
    • 422Postów:

    może banalne ale sprawdzałeś wolne obroty? wydaje mi się, że masz za niskie

    #636162
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    od zapchanego układu paliwowego, przez brudny lub źle ustawiony/uszkodzony gaźnik po padający cylinder, padającą świece, cewke, moduł… jest sporo możliwości

    #636165
    Mateuszegg
    Uczestnik
    • 3
    • 8Postów:

    Napewno nie jest to wina gaźnika ponieważ był zakupiony nowy i był poprawnie wyregulowany , cylinder jest w stanie wzorowym .A moduł ma dużo do tego. Z góry przepraszam ale ja jestem świeży w mechanice i wole się zapytać doświadczonych 😉

    #636175
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    może i pytasz ale widze że wiesz lepiej.
    Skoro to nie jest wina gaźnika, cylinder jest cudowny a moduł nie ma tu znaczenia to pozostaje zły wpływ energii kosmosu.

    #636193
    Mateuszegg
    Uczestnik
    • 3
    • 8Postów:

    Przepraszam źle sformowałem zdanie , bo ja właśnie chcialem się dowiedzieć czy moduł jakoś wpływa na to ale nie wstawilem znaku zapytania😉

    #636195
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    wszystko co napisałem wpływa. Wiec nie zakładaj że jest coś w świetnym stanie tylko to sprawdź.

    #636199
    Mateuszegg
    Uczestnik
    • 3
    • 8Postów:

    Ok, dziękuję za rady.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button