Problem z odpalaniem Router Bassa

Witam! Mam problem z odpaleniem zimnego skutera Romet Router Bassa. Kupiłem go miesiąc temu i od samego początku mam ten problem, że zimny nie odpala, z kopki, a ze startera elektrycznego po dłuższym czasie.
Proszę o pomoc.:)

podkręć obroty śrubką w gaźniku albo dodawaj trochę gazu przy odpalaniu

Już podkręcałem obroty i nic to nie daje. Kiedy dodaję gazu przy odpalaniu ze startera elektrycznego to zaczyna trochę łapać ale i tak nie odpala, dopiero po kilku próbach 5, 6 razy ale i tak długo, co skutkuje rozładowaniem akumulatora. Z kopki też nie da się odpalić gdy daje się gazu. Problem ten jest przy uruchamianiu zimnego silnika, bo jak jest rozgrzany to pali bez problemu.

Rozumiem, że nikt się nie zna?

gaznik do czyszczenia i regulacja zaworoów

Zanim rozbierzesz skuter na części pierwsze, sprawdź czy działa ssanie. Na forum jest opisane jak to zrobić.

racja ale jak 4t to i tak przy okazji można sprawdzić cały silnik

Ten sam problem był u mnie w mondo hiray po 50 km.Pewnie coś z gaźnikiem ale na szczęście już go nie mam :)

Moja baśka nie z tym problemu ona bez problemu odpala ze startera ale z kopki nie da rady bo mi sie zepsuła ale to moja wina.Przy odpalaniu uważaj abyś nie skutera na bocznej podnóżce bo wtedy ci skuter nieodpali.Router bassa 2012.przebieg 600km

czy można wlać olej Castrol power 1 10w40 4t do router bassa 50

przymulony skuter przy ruszaniu z miejsca na ciepłym i zimnym silniku

a