Portal Motocyklowy Jednoślad.pl

Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Jednoślad.pl:  

Zarejestruj się

Problem z odpalaniem na zimnym silniku

Dział: Serwis Dodano 3 lata temu

1. somi12

Siemanko panowie mam problem z odpaleniem jeta na zimnym muszę mu zatykać gaźnik żeby odpalić jak już go odpalę to chodzi bd równiutko dobrze wkręca się na obroty schodzi . Sprawdziłem świece , uszczelniłem połączenie króćca pomiędzy zaworem membranowym,sprawdziłem kompresję,gaźnik wyczyściłem wyregulowałem,ssanie nówka działa 2 razy sprawdzałem i nie mam pomysłu co dalej sprawdzać .

Napisano 3 lata temu, przez somi12, Postów: 5, Użytkownik Link do wypowiedzi

2. peciula

wychodzi na to że ssanie ci nie działa

Napisano 3 lata temu, przez peciula, Postów: 143, Użytkownik Link do wypowiedzi

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Problem z odpalaniem na zimnym silniku: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Skuterowo.com na sezon 2013

Skuterowo.com na sezon 2013

15 Kwiecień 2013

Z całą pewnością można powiedzieć, że sezon 2013 rusza pełną parą. Po miesiącu skrajnie niecierpliwego wyczekiwania wszyscy z niedowierzaniem patrzą w niebo i na termometry. Ostatnie dwa kwartały dla Skuterowo.com nie były jałowe...

Blogi3 opinii

Kymco People GT 125i: Wszystko co musisz wiedzieć o tym skuterze

Kymco People GT 125i: Wszystko co musisz wiedzieć o tym skuterze

15 Wrzesień 2016

Kymco People GT 125i to flagowa propozycja z segmentu typowo miejskich skuterów miejskich tajwańskiego producenta. Maszyna jest bardzo dobrze wyposażona. Posiada 15 koni mocy, wtrysk i chłodzenie cieczą. Do tego...

125 ccm Skutery Wideo1 opinia

Motocykl a mandaty: Kosztowna lekcja Prawa o Ruchu Drogowym

Motocykl a mandaty: Kosztowna lekcja Prawa o Ruchu Drogowym

01 Czerwiec 2011

Dość często przebywam na uroczej polskiej wsi na wschodzie Polski. Brakowało mi tam jednośladu na którym mógłbym podziwiać uroki tej okolicy. Rok temu stałem się posiadaczem motocykla marki WSK 125 z 1985 roku.

Blogi Motocykle19 opinii

Portal i Forum Motocyklowe Jednoślad.pl

Portal i forum motocyklowe Jednoślad.pl wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2005-2016 Wydawca: Jednoślad.pl. Grupa OnAir!, 01-231 Warszawa, Płocka 5a, Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jednoślad.pl to funkcjonujący od 2005 roku portal motocyklowy oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.