Portal Motocyklowy Jednoślad.pl

Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Jednoślad.pl:  

Zarejestruj się

Problem z odpalaniem na zimnym silniku

Dział: Serwis Dodano 2 lata temu

1. somi12

Siemanko panowie mam problem z odpaleniem jeta na zimnym muszę mu zatykać gaźnik żeby odpalić jak już go odpalę to chodzi bd równiutko dobrze wkręca się na obroty schodzi . Sprawdziłem świece , uszczelniłem połączenie króćca pomiędzy zaworem membranowym,sprawdziłem kompresję,gaźnik wyczyściłem wyregulowałem,ssanie nówka działa 2 razy sprawdzałem i nie mam pomysłu co dalej sprawdzać .

Napisano 2 lata temu, przez somi12, Postów: 5, Użytkownik Link do wypowiedzi

2. peciula

wychodzi na to że ssanie ci nie działa

Napisano 2 lata temu, przez peciula, Postów: 143, Użytkownik Link do wypowiedzi

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Problem z odpalaniem na zimnym silniku: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Piaggio Typhoon: Z bliska

Piaggio Typhoon: Z bliska

13 Sierpień 2011

Jeden z największych hitów Piaggio. Uniwersalny, bezawaryjny i niesamowicie długowieczny. Na rynku wtórnym można spotkać niemal setki ofert używanych Typhoon’ów.

Skutery Wideo6 opinii

Zipp Quantum R: Zdjęcia i dane techniczne

Zipp Quantum R: Zdjęcia i dane techniczne

16 Luty 2013

Wystarczy podejść bliżej, aby przekonać się, że nowy Quantum R jest naprawę duży. Dzięki temu sporo rośnie komfort jazdy. Kanapa jest szeroka, a na nogi miejsca nie brakuje. Tylne lampy są oparte wyłącznie na długowiecznych i dobrze widocznych ledach. Z przodu dwa reflektory, dobrze oświetlające drogę w ciemności. Obok nich pozycyjne ledy.

Zdjęcia0 opinii

Przepisy 2015: kiedy na prawie jazdy pojawi się kod 69 za jazdę po alkoholu?

Przepisy 2015: kiedy na prawie jazdy pojawi się kod 69 za jazdę po alkoholu?

03 Maj 2015

Prawo jazdy prawdę Ci powie. Komisja Europejska zdecydowała, że na dokumencie będzie można umieścić nowy kod, informujący o tym, że kierowca był już wcześniej karany za pewne konkretne przewinienie. Jakie?

Wiadomości0 opinii

Portal Motocyklowy Jednoślad.pl

Portal motocyklowy Jednoślad.pl wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2005-2015 Wydawca: Jednoślad.pl. Grupa OnAir!, 04-501 Warszawa, Płowiecka 3. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jednoślad.pl to portal motocyklowy oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.