Portal Motocyklowy Jednoślad.pl

Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Jednoślad.pl:  

Zarejestruj się

Problem z odpalaniem na zimnym silniku

Dział: Serwis Dodano 3 lata temu

1. somi12

Siemanko panowie mam problem z odpaleniem jeta na zimnym muszę mu zatykać gaźnik żeby odpalić jak już go odpalę to chodzi bd równiutko dobrze wkręca się na obroty schodzi . Sprawdziłem świece , uszczelniłem połączenie króćca pomiędzy zaworem membranowym,sprawdziłem kompresję,gaźnik wyczyściłem wyregulowałem,ssanie nówka działa 2 razy sprawdzałem i nie mam pomysłu co dalej sprawdzać .

Napisano 3 lata temu, przez somi12, Postów: 5, Użytkownik Link do wypowiedzi

2. peciula

wychodzi na to że ssanie ci nie działa

Napisano 3 lata temu, przez peciula, Postów: 143, Użytkownik Link do wypowiedzi

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Problem z odpalaniem na zimnym silniku: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Znak D-53: koniec strefy ruchu

Znak D-53: koniec strefy ruchu

01 Styczeń 2010

Stosuje się w celu wyjazdu pojazdu z drogi wewnętrznej położonej w strefie ruchu położoną na drogę publiczną zarządzaną przez administrację rządową lub samorządową. Znak ten umieszcza się na wszystkich drogach wylotowych ze strefy oznakowanej znakami D-52,w tym samym przekroju poprzecznym drogi co znak D-52.

Prawo0 opinii

2 k km i Junak 123: Gdynia – Bieszczady Cz. II

2 k km i Junak 123: Gdynia – Bieszczady Cz. II

07 Lipiec 2013

Ranek, chyba czwarta była, siedzę w pokoju i patrzę na ściany, cisza aż dzwoni w uszach w sumie nic dziwnego cały poprzedni dzień w drodze, a że mam kask bezszczękowy czułem się jak bym głowę wpakował w ul z wściekłymi osami.

125 ccm Blogi Motocykle1 opinia

Bezpieczeństwo: za oświetlenie dróg ekspresowych i autostrad zapłaci GDDKiA?

Bezpieczeństwo: za oświetlenie dróg ekspresowych i autostrad zapłaci GDDKiA?

10 Kwiecień 2015

Posłowie chcą, aby za oświetlenie dróg ekspresowych i autostrad nie płaciły gminy, ale Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Czy oznacza to poprawę bezpieczeństwa na tych drogach? A może wręcz przeciwnie?

Wiadomości0 opinii

Portal i Forum Motocyklowe Jednoślad.pl

Portal i forum motocyklowe Jednoślad.pl wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2005-2016 Wydawca: Jednoślad.pl. Grupa OnAir!, 01-231 Warszawa, Płocka 5a, Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jednoślad.pl to funkcjonujący od 2005 roku portal motocyklowy oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.