Problem z naprawą skutera

Mam pewien problem. Otóż problem z moim skuterem polega na tym że gdy go zapalę to chodzi sb na wolnych obrotach i kiedy chce ruszyć i nacisnę mu gaz to go coś przytrzymuje muli i gaśnie. Później go już nie mogę zapalić. Potem wyciągnałem świecę żeby ją sprawdzić i cała była czarna. Po przeczyszczeniu świecy skuter odpalił ale dalej po naciśnięciu gazu go coś przytrzymywało i gasł. Po kolejnym wyjęciu świecy ona znowu była czarna. Wymieniłem w skuterze takie częsci jak : gaźnik , moduł i świecę (wszystko oczywiście nowe) i to nic nie dało. Dalej występuje ten problem który opisałem. Co robić ?? Co się dzieje że świeca jest czarna ? Za wszelką pomoc z góry dziękuje . :)

Po pierwsze należało by choćby mimochodem wspomnieć co to za skuter albo jaki to silnik. To może być ważne. Ale dzięki mojej supermocy inteligencji po długiej analizie doszedłem do tego że to skuter z gaźnikiem a nie na wtrysku- to już coś.
Po drugie gaźnik oprócz wymiany trzeba wyregulować. Nawet nowy.
po trzecie objaw masz taki jakby skuter był zalewany paliwem (ale czarna świeca to mało.. może byc czarna od benzyny lub czarna od oleju - to ważne różnice). A zalewany paliwem może być albo dlatego że go gaźnik podaje za dużo albo silnik sobie z prawidłową dawką nie radzi bo np jest przytarty cylinder i ma marną kompresje.

Kingway hooligan 50

dominikzdech... napisał:

Kingway hooligan 50

i.... ?