Problem z filtrem powietrza, El Diablo

Witam kolegów, przejdę od razu do rzeczy, do filtra powietrza chyba wlewa mi się olej( bo być może to benzyna?), bo dziś jak wróciłem z pracy wieczorem to był cały mokry aż kapało z niego, no i nie chciał oczywiście odpalić już. Ktoś coś może wie jak przyczyna tego?

Mam podobny problem, w serwisie powiedzieli mi, że gaźnik jest zapchany trzeba wyczyścić i wyregulować.

Mam nowy gaznik wiec nie jest zapchany, na starym tez tak bylo, wydaje mi sie, ze ta rurka ktora jest doczepiona do wlotu filtra powietrza a wychodzi od gory cylindra to tamtedy wlasnie leci ten olej? moze tak byc?

Słuchajcie, wyczyściłem filtr, patrzyłem gaźnik i jest czysty, wlałem paliwa do gardzieli a on ani burknie... świece czyściłem iskra jest. Słyszałem coś o odmie ale nie do końca wiem o co biega?

http://www.naprawskuter.pl/czesci/EB78FB21-7580-48D0-8BA0-593248F11076.JPEG
Myślę, ze to z tej rurki wycieka mi ten olej...

Nikt nie wie o co biega?

Pomoże ktoś? Przeczyściłem gaznik, filtr powietrza, iskra jest, ale jak go pokopie to swieca jest sucha, ale wlałem paliwo pod swiece i gardziel i ani burknie.

A dobrze zlozyles gaźnik? może pływak ci się zawiesił. odma... ten wezyk jest od odpowietrzenia komory zaworowej. Czy przypadkiem nie zatkales go ?

No właśnie odmą wyleciał mi olej do filtra powietrza, nic z nim nie robiłem, gaźnik dobrze złożony, dziwne, że w ogóle nie burknie jak ma paliwo prosto w tłoku?

mierzyłes kompresje?

Tak kompresja jest dobra, wszystko niby własnie gra, chyba ze ten olej sie gdzies dostał w cylindrze gdzie nie powinien?

Rozebrałem silnik i okazało sie ze jedna z uszczelek jest peknieta i przepuszcza olej i napewno juz kompresja nie ta.

Olej może też wymień przy okazji