problem z cylindrem peugeot speedake

Witam mam peugeot speedake rocznik 95,wymieniłem ostatnio cylinder ze zwykłej 49cc na chińska 70cc po czym mój cylinder po przejechaniu 500 km pociągnał sznita na prostej drodze i nastepnie powtarzało sie to co pare kilometrów,po rozkreceni cylindra cały tłok zrysowany.Stwierdziłem ze kupie pożadny cylinder aluminiowy firmy airsal 70cc firma porządna i w ogóle..nie przeszło 500 km stało sie to samo co przy chińskim cylindrze,do tego zgrzał sie strasznei i zblokowała mi sie kopka w swoim skuterze wraz z wymiana cylindra zmieniłem wariator ,cale sprzęgło,wydech zwykły na wydech z dyfuzorem,wymatowałem podajnik oleju i jezdziłem na mieszance,jestem załamany bo nie wiem jak sobie poradzic,myśle nad szlifem cylindra zeby załozyc go na nowo ale boje sie ze to sie powtórzy,co moze byc powodem ciagłego zacierania?pomózcie

Katowanie sprzętu lub złe smarowanie - niesprawny dozownik. Dla pewności jeździj na mieszance.

nie przekraczałem 40km/h,na zmiennych obrotach,mieszanka 25ml oleju na 1litr benzyny,docierany 500km na drogach polnych potem jazda na miasto

dozownik oleju wymontowany,jedynie mieszanka,czy błedem było zdjecie dozownika?