Problem z cpi popcorn

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #269354
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Witam! Posiadam skuter cpi popcorn (2004r.) i znudzony jazda z predkoscia 45km/h postanowilem sciagn?? blokady zdjełem juz jedna z wariatora a na forum przeczytalem ze jeszcze jest blokada na dyszy zakupiłem rozmiar 60 ale nic mi to nie dało a w dodatku ( na orginalnej i 60 (dyszy)) pasek na wario ma jeszcze okolo 1 cm wolnego miejsca czy to normale prosiłbym o szybką odpowiedz i jeśli ktos jeszcze wie to przy okazji moze napisac gdzie jeszcze mogę byc blokady(moj tato nie wierzy w blokade na kolanku jak mu to wytąumaczyć?)

    #269355
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    sebo747 napisał:

    pasek na wario ma jeszcze okolo 1 cm wolnego miejsca

    sebo747 napisał:

    czy to normale

    Nie, pasek powinien dochodzić do samego końca bie?ni… Sam tego nie robićem, ale niektórzy skracają minimalnie tulejki, żeby pasek wszedł wyżej. W dużej części przypadków wario kwalifikuje się wtedy do wymiany bo bie?nia jest już tak wyrobiona, że pasek wyżej nie wejdzie :/

    sebo747 napisał:

    moj tato nie wierzy w blokade na kolanku jak mu to wytąumaczyć?

    Jest zw??ka, która ogranicza ilość spalin wydalanych przez sqta, przezto jedziesz na tak jakby “przytkanym” tłumiku co zmniejsza osiągi. Jest też źlepa kiszka, która zwiększa drogą spalin do przebycia i też sqt się “dusi” 😛 chyba dobrze to wytlumaczyłem. Jeśli nie to mnie poprawcie 😛

    A wracając do dysz. Jak? masz seryjną?? Daj 10-15 większą od seri i pwoinno był dobrze. Oczywiście potem musisz wyregulować gaźnik

    #269356
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Dysze mam 60 a seryjna była 47,5 a co do kolanka to zawirowywacza nie mam a w srodku kolanka nic nie widać zeby było gaźnik wyregulowałem na dyszy 60 ale czuje jak przy 45 lekko go zalewa co to moze był??? jak za mało powietrza to jak zrbic zeby bylo więcej(stożek odpada)

    #269357
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Wywierc dziurki w filtrze..

    #269358
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    ok skręciłem tulejke i skuter 65 idzie hehe mierzone samochodem licznik w skucie o 5 oszukuje mysle ze temat do zamkniecia

    #269359
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    tak pewno 65 to on powinien lecieć z blokadami ❗ jak coliber 65 leci z blokadami

    #269360
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    no to co jeszcze jest do odblokowaniaż???

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button