Problem z blokadą.

Mam problem ze zdjeciem blokady w zipp toros f16 z 2011 roku.
Oczywiscie ogladalem filmik jak zdjac ale u mnie nie ma w tym miejscu takiego kabelka.Nie wiecie gdzie on moze byc lub gdzie jest inna blokada ktora pozwoli jezdzic ok.70 bo teraz jezdzi 50km/h

Poszukaj kabelka, który wychodzi z przekładni. Na jego podstawie zobacz, gdzie się łączy z innym i je rozłącz , lub go przetnij. Za szkody nie ponoszę odpowiedzialności.

Kameleonns napisał:

Poszukaj kabelka, który wychodzi z przekładni. Na jego podstawie zobacz, gdzie się łączy z innym i je rozłącz , lub go przetnij. Za szkody nie ponoszę odpowiedzialności.

Po pierwsze ten kabelek nie wychodzi z przekładni tylko jest nad przekładnią wystarczy go przeciąć ... i zapierdzielasz 7 dyszek :) Postaram się dołączyć zdjęcie żebyś nie przeciął innego xD

A najlepiej poszukaj innych filmików na yt :) jest ich mnóstwo ..

Nie lepiej moduł odblokowany kupić, jeszcze utniesz nie to co trzeba i będzie :)

Majster230 napisał:

Kameleonns napisał:
Poszukaj kabelka, który wychodzi z przekładni. Na jego podstawie zobacz, gdzie się łączy z innym i je rozłącz , lub go przetnij. Za szkody nie ponoszę odpowiedzialności.

Po pierwsze ten kabelek nie wychodzi z przekładni tylko jest nad przekładnią wystarczy go przeciąć ... i zapierdzielasz 7 dyszek :) Postaram się dołączyć zdjęcie żebyś nie przeciął innego xD

Tak na pewno. KABEL WYCHODZI SPOD PRZEKŁADNI !!

Jakim cudem wychodzi ? Dołącz fotkę bo ty chyba nie mówisz o torosie F16 ..

tak myśałem ...

nie kombinuj z zadnymi kabelkami poprostu kup odblokowany modul moze bedzie dobry moze nie ale one i tak sa tanie wiec niewiele stracisz ,

U mnie taki kabelek szedł od przekładni. Był w takiej jakby czarnej plecionce o średnicy 3-4mm