Problem z akumulatorem

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Problem z akumulatorem

Ten temat zawiera 10 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 9 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam,

Kupiłem sobie nowy akumulator (żelowy) ,ale wydaje mi się że stary był jeszcze na chodzie ponieważ gdy zamontowałem nowy akumulator to jest tak samo zero reakcji jak w starym akumulatorze (nawet kreska z poziomem paliwa się nie podnosi).
    Jakie kabelki są odpowiedzialne za doprowadzenie prądu z akumulatora.
    Macie jakieś pomysły dlaczego akumulator nie działa ?

Anonimowy

sprawdź główny bezpiecznik.

Coś działa w skuterze? (elektryka) rozrusznik, stop, kierunki, klakson…

Anonimowy

Kompletnie nic nie działa z elektryki , tzn. na odpalonym wszystko śmiga elegancko.

Czytaj
    REKLAMA

Prezenty od Junaka

Kup dowolny jednoślad marki Junak, a otrzymasz kask z blendą Junak oraz 5L oleju Platinum Rider.

Anonimowy

to sprawdź ten bezpiecznik zaraz przy aku. Prawdopodobnie to wina jego, albo kabelków blisko aku.

Anonimowy

Znalazłem coś i wydaje mi się do trochę podejrzane :]

To „coś” znajdywało się w takim mały plastikowym prostokącie w czerwonym kablu + , jest to

malutka szklana rurka w środku której jest drucik , i wydaje mi się że on powinien być w

całości , a jest podzielony na 2 części , powinien być w 1 czy 2 częściach ? 😀

Poniżej fotka:

Anonimowy

To jest bezpiecznik, i on jest spalony jak jest w dwóch częściach. Wymień go. Masz zapasowy? Jeśli nie to trochę będziesz miał szukania, bo nie tak łatwo go kupić.

Anonimowy

Niestety nie mam zapasowego…

Orientujecie się gdzie go mogę kupić, i czy to jest normalny bezpiecznik czy specjalny do skuterów ?

Czy to mi spasuje ? – http://allegro.pl/item610537753_bezpieczniki_bezpiecznik_rurkowy_8a_komplet.html

Anonimowy

Będzie dobre.

Anonimowy

Stanie się coś jak kilka/naście razy odpalę bez bezpiecznika (złącze kabelki)

Anonimowy

Nic się nie stanie, ale jak bezpiecznik się spalił i nie wiadomo od czego to lepiej nie próbować. Idzi do zwykłego sklepu motoryzacyjnego albo nawet na stacje benzynową, na 99% będą mieć taki bezpiecznik.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie