Problem Yamaha sreia + LeoVince ZX-R

Problem polega na braku mocy w seri nie którzy majom takom zamulenie i nagle moc . przy kupnie dostałem rolki 3,5 4.3 g i żółte sprężynki sprzęgła ale to nic nie zmieniło , w czym jest problem? , proszę o jak najszybszą odpowiedz

Pewnie już za późno ale napiszę.
W tych tłumikach masz zwężkę i żeby dobrze jechał, to trzeba ją wyjąć. (Ogranicznik).

Najzabawniejsze jest to, że jak go kupiłem to mechanik sprawdzał czy nie ma żadnych blokad. Nic nie zauważył, więc tłumik zamontował i przyspawał. (Już raz ukradli).
Jakiś tydzień jeździłem z 50-55 km/h i dostawałem białej gorączki.
W końcu po "odspawaniu" tłumika i demontażu okazało się, że przy wlocie jest zwężka...

Pawlo00016 napisał:

Problem polega na braku mocy w seri nie którzy majom takom zamulenie i nagle moc . przy kupnie dostałem rolki 3,5 4.3 g i żółte sprężynki sprzęgła ale to nic nie zmieniło , w czym jest problem? , proszę o jak najszybszą odpowiedz

U mnie po zamontowaniu samego wydechu przyspieszenie nie było równomierne. Skuter ruszał szybko, potem trochę go zamulało, a potem znowu zaczynał przyspieszać. Dopiero założenie wariatora "Malossi Multivar" rozwiązało problem.
No i tak jak pisał przedmówca - pamiętaj o wybiciu zwężki z wydechu.