Problem Yamaha Aerox

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Problem Yamaha Aerox

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe StillQuit StillQuit 1 miesięcy, 2 tygodnie temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe StillQuit
    StillQuit
    Użytkownik

Witam mam od kilku tygodni Yamahe Aerox wczoraj z rana po odpaleniu skuter zaczal przerywac i gasnac na malym gazie ,myslalem ze to przez to ze nie jest rozgrzany lecz po przejzdzce nadal tak bylo. Po okolo 5 minutach stania w miejscu zgasl pozniej wyjalem filtr powietrza i go wyczyscilem po tym po 20 minutowym kopaniu odpalil i nie przerywal i nie gasl na malym gazie . Dzisiaj znowu sytuacja sie powtorzyla tylko tym razem bez szczesliwego zakonczenia tak jest do teraz od rana . Świeca po wyjeciu jest zadymiona czyli czarna . Zastanawia mnie czy to wina filtra powietrza ,swiecy czy moze gaznika.

Ragequit
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

a może cylindra albo modułu albo zaworu membranowego albo szczelności dolotu albo szczelności skrzyni albo…

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe StillQuit
    StillQuit
    Użytkownik

Dodam iż ostaniu zdejmowałem filtr powietrza , moze po prostu nie załozyłem szczelnie przewodu na gaznik .

Ragequit
Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie