Problem Skuter Junak 106x

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Problem Skuter Junak 106x

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 1 miesięcy, 2 tygodnie temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Bolo
    Bolo
    Użytkownik

Witam, jestem posiadaczem skutera marki Junak model:106x, przebieg 4500km kupiony w 2016 marzec.Kilka dni temu pojechałem umyć skutera na myjni przejechałem nim po tym koło 10km. Gdy jechałem do miasta zaczął tracić moc. Po prostu ja daje mu gaz a on traci wszystkie obroty i gaśnie.Przez to musiałem go prowadzić do domu. Pózniej znowu go odpalilem chwile pojeździł i znowu to samo gaz i gaśnie. Szukam przyczyny tego ale nie wiem, myślałem że to przez myjnie ale nie, ponieważ zawsze go myłem i było ok. Jeżeli ktoś wie co jest przyczyną to niech napisze w odpowiedziach będę bardzo wdzięczny.A i nie mam gwarancji.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

może jakaś usterka?

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe Bolo
    Bolo
    Użytkownik

Zaprowadziłem go do znajomego troche go przeczyścił w różnych miejscach i normalnie chodzi musialo sie cos zabrudzic

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

a przynajmniej wiadomo w jakich miejscach go przeczyścił? ktoś skorzysta z tego wątku czy kompletnie nikt?

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie