Problem Kymco nexxon

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #119176
    marcin90109
    Użytkownik
    • 6
    • 10Postów:

    Witam mam problem z Kymco nexxon. Ostatnio wymieniłem w nim cylinder na 72ccm, głowice, tłok z pierscieniami komplet jest od Ogara 900.Po załozeniu ustawiłem rozrząd i skuter odpalił ale tylko gdy dałem mu troche gazu pomyslałem rozregulowany gaznik. Na drugi dzien zaczołem regulowac i nic jeszcze gorzej, obniżyłem iglice tez nic, gdy zdejme filtr powietrza z gaznika skuter częsciej zapala ale tez gdy dam mu troche gazu a pózniej gaśnie co zrobic proszę o waszą rade.

    #119187
    benekpe
    Użytkownik
    • 11
    • 1 620Postów:

    Tak to jest, gdy mamy do czynienia z kolejnym podwórkowym mechanikiem. Tania jazda- cisną się na usta te słowa.
    Tanie części, tania robocizna – efekt jest jaki jest.
    Ja mojego Nexxona dałem do przeróbki w autoryzowanym serwisie Kymco. Nie straciłem gwarancji, profesjonalny serwis zabudował mi tajwański kit 80ccm. Za taką usługę zapłaciłem zaledwie 50zł. Ktoś złośliwy by powiedział, że ta robota kosztowała zaledwie 3 paczki lepszych fajek.
    Za niewielkie pieniądze miałem profesjonalną przeróbkę. Dlaczego ludzie boją się oddawać swoje maszyny do serwisów? Nie rozumiem tego…

    #119191
    Anonim
    Nieaktywny
    • 27
    • 2 984Postów:

    Ja nie rozumiem po co kupować lepszy sprzęt jak robi się go potem na najtańszych częściach…

    #119198
    marcin90109
    Użytkownik
    • 6
    • 10Postów:

    Możecie coś doradzic czy nic nie jesteście w stanie doradzic ?

    #119206
    Anonim
    Nieaktywny
    • 27
    • 2 984Postów:

    A dyszę zmieniłeś czy zostawiłeś oryginalną?

    #119207
    marcin90109
    Użytkownik
    • 6
    • 10Postów:

    zostawiłem

    #119210
    Anonim
    Nieaktywny
    • 27
    • 2 984Postów:

    a warto było by zmienić, bo teraz podaje Ci za mało paliwa. Jak obniżyłeś iglicę to czy nie zmniejszyłeś mu jeszcze dawki paliwa?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button