prezent dla chłopaka - problem

Witam,
mój chłopak ma niedługo urodziny i pomyślałam sobie, że mogłabym mu zafundować coś, żeby odpicować wizualnie skuter. Pomyślałam o naklejkach na plastiki, ale nie takie pojedyncze, malutkie jak widziałam w innych tematach, chodzi mi raczej o zakrycie prawie całej powierzchni plastików.
Więc zwracam się z prośbą do was, żebyście mi powiedzieli czy to jest w ogóle możliwe, jaki to jest koszt, gdzie można takie coś zrobić, czy lepiej samemu czy są ludzie, którzy wykonują takie rzeczy

Jeżeli skuter jest pozdzierany czy coś, to najlepiej po prostu ładnie pomalować skuter. No i jeśli się na tym nie zna lepiej dać to komuś do roboty.
Jeśli chce się dodać coś skuterowi można kupić jakieś fajne naklejki choćby na allegro. Zależy co komu się podoba. Można nazwy jakiś firm tuningowych np. Stage6, no a można jakieś inne fajne naklejki. Zależy co komu odpowiada. Duże też da się spotkać, tylko trzeba poszukać. No, albo można i kupić taką jakby matę carbonową i ładnie przystroić tym skuter. Jeśli ktoś się w ogóle zna na stylistyce itd...

Do wyboru do koloru:

http://www.moto-mix.pl/kat/moto-naklejki.htm

a wiecie może gdzie można tak pomalować skuter?

http://www.skutery.net/grafiki/rozne/001910.jpg

Strasznie wiejsko jest on pomalowany...
Chyba ktoś to sam robił...

jak bym miał taki to chyba bym nim z garażu nie wyjechał...

haha, dobra robota. ;>

OMG, Madi, nie wyobrażam sobie Ciebie na takim różowiaku... z napisem "dana"
Misia, przedyskutuj malowanie z chłopakiem, bo jak mu zrobisz taką niespodziankę to chłopina może zawału dostać

edit
Misia a moze kup mu np zapinkę na tarczę , rękawiczki, kominiarkę, kalesony!! na jesień, hę?

Ryglos napisał:

Strasznie wiejsko jest on pomalowany...
Chyba ktoś to sam robił...

Ile już masz prześmigane na swojej maszynie?

Nie wiem dokładnie, a nie chce mi się schodzić do garażu. Wczoraj miałem 1930 ponad, więc jest jakieś 1950km (+-10km).

Edit: Może nie róbmy tu Offtopu, zrobię osobny temat o Kingway Barracuda.

kup mu dobre manetki, może podgrzewane ?

ej ej ej, ale to nie chodziło o to, że on ma być pomalowany na różowo, tylko gdzie można takie coś zrobić..

Trzeba zdemontować plastiki i zanieść do lakiernika ale takie całe malowanie skutera nie jest wcale tanie jak się może wydawać.

kilka stówek trzeba szykować

No, kilka stówek na pewno. Musiałabyś się popytać np. w lakierni samochodowej itd. Powinni robić.

Pomyśl nad pomysłem barteklodz, z tymi manetkami to jest niezły pomysł ;)