Premia leonardo 125 2001r

Witam. Chciał bym zapytać czy znacie jakąś firmę która sprzedaje zamienniki Kpl. Cylindrów kit do tych motorów które nie mają tak wysokich cen jak w przypadku oryginałów. Chodzi o 180cc

http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2050601.m570.l1313.TR0.TRC0.H1.Xaprilia+leonardo+cylinder+kit.TRS0&_nkw=aprilia+leonardo+cylinder+kit&_sacat=0

ale na cylindry za 100zł nie licz.

Właśnie na tak tanie liczył a tymu zniszczyłes marzenia i podeptaleś jego koncepcje tjuningu:D

Nooo kup cylinder za 100zl a potem marudz ze po miesiacu Ci sie rozleciał :v

Adamek, ale nie siejesz tutaj sarkazmu? ;-)

Witam zdecydowałem się na malossi180 ale pierwsze co to termin dostawy trochę długi 7-14dni a myślałem że od ręki będzie dostępny a mam swój sprzęt w kawałkach i nie mogę tyle czekać więc kupiłem narazie czesci do mojej 125 (z wielkim trudem) jutro będzie składany a w zamian narazie wezme wariator malossi multivar 2000. Myślicie że warto macie już jakieś doświadczenia z nim?

Jak chcesz zakładać markowe części to radzę niecierpliwość odstawić na bok. Do 2 tyg to normalny czas oczekiwania na import do naszego zamożnego kraju ;-)

nie przesadzaj, ja termostat kupiłem 3 w niemcach a 6 miałem w domu. DHL jest szybki

No różnie bywa. Ale generalnie jak trzeba poczekać to nie mam z tym problemu.
BTW: Zakupiłem sobie wypełnienia przy lusterkach nad cyferblatem, których nie miałem. Odkąd jest masowy import używanych 125tek to jest duży dostęp do wszystkich plastików.

A jeśli chodzi o to vario do leona? Bo wiem że w każdym motorze są inne zalety i wady i inaczej się to przekłada na nasze oczekiwania po wymianie... czy to bardziej korzystnie wpłynie na jazdę zmieniał ktoś z was?

wszystkie sportowe wariatory sprowadzają się do utrzymywania wyższych obrotów- więc lepszych osiągów kosztem spalania (czasem nieznacznie) i hałasu