! Forum Skutery Predkościomierz

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 10 miesiące, 2 tygodnie temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Konrad Dzedzyk
    Użytkownik

Witam przestał mi działać licznik km i predkosciomierz. Licznik zatrzymał się na 8700 km.prosiłbym o pomoc co mam naprawić lub wymienic.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

musisz naprawić lub wymienić niedziałające części.
    a skąd my mamy wiedzieć jakie jak nawet nie byłes łaskaw napisać jaki to sprzęt. Jakbys się poświęcił i wykonał tą tytaniczną prace podając przynajmniej model skutera to może by ktoś wiedział czy masz elektroniczny napęd licznika czy mechaniczny.

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…

Konrad Dzedzyk
    Użytkownik

Kingway martinelli prosze bardzo

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

jeżeli kręcisz linką przy kole i kręci się bez oporów na górze to znaczy że albo slimak albo zegary
    jeżeli linka jest wkręcona w ślimak przy kole i kręcąc kołem linka kręci się przy zegarach to znaczy że zegary do wymiany
    a jeżeli kręcąc kołem linka się nie kręci to znaczy że ślimak przy kole – to zresztą pada najczęściej

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie