! Forum Prawo Jazdy Prawo Jazdy AM

Ten temat zawiera 26 odpowiedzi, ma 8 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe  Anonimowy 5 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 27 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Adi23
    Użytkownik

Zdałem na kartę motorowerową w grudniu . Gdzie ją mam teraz wyrobić w szkole czy już w WORDZIE

Zdjęcie profilowe Omegos1996
    Omegos1996
    Użytkownik

już na wyrobienie to mi się zdaje jest za późno… karte motorowerową można było wyrabiać do 19 stycznia teraz chyba musisz już robić AM bo nikt ci tego nie wyrobi.

Chętnie pomogę gg 44212742
    Zdjęcie profilowe matol1798
    matol1798
    Użytkownik

Teraz to trafiłeś jak ślepy na karaoke 🙂

Barton Fighter 50 2012 r.

Czytaj
    REKLAMA

Jak schudnąć? Odkryj nowy portal Rowery Jednoślad.pl

Czytaj REKLAMA Jak schudnąć? Odkryj nowy portal Rowery Jednoślad.pl

Chcesz schudnąć, odkryć kolejną pasję? Poznaj Jednoślad.pl także od rowerowej strony sportu i zdrowej odmiany. Zbuduj formę, zmień się na lepsze!

Zobacz teraz Rowery Jednoślad.pl

Chcesz schudnąć, odkryć kolejną pasję? Poznaj Jednoślad.pl także od rowerowej strony sportu i zdrowej odmiany. Zbuduj formę, zmień się na lepsze!

Adi23
    Użytkownik

zdawać to mi się też może każdy pisze zdaje mi się że nie , drugi pisze chyba nie , trzeci mozna wyrabiać ludzie zdecydować się

Zdjęcie profilowe benekpe
    benekpe
    Użytkownik

Pomyśl sam! Jak można wyrobić coś, co już nie obowiązuje? Jak to sobie wyobrażasz? Zmienią dla Ciebie ustawę? Miałeś dużo czasu na to, by uzyskać odpowiedni dokument. Zawaliłeś termin? Twoja strata. teraz tylko pozostaje Ci zapisać się na kurs AM… niestety…
    A tak naprawdę, to czemu nie zadzwoniłeś do Wydziału Komunikacji? Oni Odpowiedzą CI bardzo dokładnie na nurtujące Cię pytanie… Tylko nie zwlekaj z tym kolejnych kilka miesięcy 🙂

Keeway Hurricane – Keeway Matrix – Kymco Nexxon 80 – Honda CBF125 – Suzuki Bandit 600 – Honda Transalp 650

http://motosilesia.com.pl/

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

To już nie pierwszy okaz z takim problemem, nie zainteresowałeś się sprawą na czas to masz teraz pecha chłopie :).

Zdjęcie profilowe kalin20
    kalin20
    Użytkownik

A teraz taka ciekawostka. Żaden instruktor nie posiada uprawnień prowadzenia kursu kat. AM i A2. Ustawa nie przewiduje że stare uprawnienia przechodzą na wyżej wymienione kategorie. Oczywiście wejdzie nowelizacja ale na nią trzeba poczekać 😉

Adi23
    Użytkownik

Widać że wasza wiedza o prawie jest wielka ale można wyrobić bo się dowiedziałem że można

1.Mamy sytuacje gość zdał na prawo jazdy A na starych zasadach a chce wyrobić po 19 stycznia na nowe zasady . WIEC CO MA JESZCZE RAZ ZDAWAĆ
    NIEDORZECZNE

A JAK JESTEŚCIE O TYM PRZEKONANI TO PODAJCIE LINK GDZIE TAK PISZE

Zdjęcie profilowe CEFA
    CEFA
    Użytkownik

zadne prawo nie dziala wstecz zapamietajcie to sobie
    jezeli ktos zdal do 18 stycznia to moze odebrac nawet i w maju karte motorowerowa czy prawo jazdy

4T FOREVER

Adi23
    Użytkownik

czyli mogę dac te dokumenty z twojego komentarza tak wynika

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 27 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie