Ten temat zawiera 30 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 8 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 31 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Nie mam władzy tworzenia Powitalni
    więc pozostaje mi tylko apelować o stworzenie jej

z takim o to regulaminem

Napisz coś o sobie , z kad jesteś ile masz lat itp

Powiedz czym jeździsz , pokaż zdjęcia , twojego skuta możesz coś o nim krótko napisać

Jeżeli masz dziewczynę i się jej nie wstydzisz, pokaż ją nam

Dlaczego zdecydowałeś się akurat na ten a nie inny skut / moto

NIE PISZ W CUDZEJ POWITALNI pisać w niej mogą tylko customerzy i wyżej

A dla nas

, w powitalni pisać mogą tylko =customerzy i wyżej

Simon powiedział że świeżacy od razu mogą pisać , myślę że jednak warto dla Świeżaków nie przeszłych przez powitalnie zablokować dostęp do pisania , ale traktujemy wszystkich bardzo łagodnie bo jak powiedział simon to my chcemy żeby do nas przychodzili

warn za pisanie w powitalni dla każdego kto nie ma rangi customer i wyżej a gdy świeżak napisze w cudzej powitalni grzecznie go tylko upominamy , chyba że sytuacja się powtórzy , do warn

jak se cos przypomnę to dopiszę

a i myśle żeby zrobić tak żeby mody mogły wpuszczać ale nie na własną ręke tylko się dogadujemy , znaczy na początku i tak będziemy wpuszczać prawie każdego to potem będziemy się zastanawiać

Anonimowy

wrona napisał:

Jeżeli masz dziewczynę i się jej nie wstydzisz, pokaż ją nam

wrona cholera … odsyłam Cię na redtube.com ! To jest chory pomysł !

wrona napisał:

, w powitalni pisać mogą tylko =customerzy i wyżej

A jeśli ktoś zna kolege który chce dołączyć i chce go polecić a nie ma rangi customera to co ? Niech wszyscy tam piszą
    Więc ja zostaje przy tym co pisałem już wcześniej w temacie Simona:
    Zrobić grupę o nazwie jakiejśtam która będzie mogła pisać tylko w powitalni, a inne działy tylko przeglądać…
    Później stworzy temat z:

Imię:
    Motocykl obecny (krótki opis i parę fotek):
    Motocykle które miał wcześniej:
    Zainteresowania:
    Słowo od siebie(nieobowiązkowe):

Anonimowy

RudY napisał:

odsyłam Cię na redtube.com

ale tam są brzydkie angielskie pasztety .. a ja chce popatrzeć na ładne polskie koleżanki

RudY napisał:

A jeśli ktoś zna kolege który chce dołączyć

na chuj świeżak ma polecać świeżaka , a poza tym , jak ktoś tam powiedzmy o randze tuner czy jakos tak się wypowie, mówiąc że zna typa itp ogarnięty itd , to nie ma problemu … ale ogólnego dostępu mieć nie będą

Czytaj
    REKLAMA

Prezenty od Junaka

Kup dowolny jednoślad marki Junak, a otrzymasz kask z blendą Junak oraz 5L oleju Platinum Rider.

Anonimowy

wrona napisał:

a ja chce popatrzeć na ładne polskie koleżanki

No to na NK.pl

Panikujesz … jak dla mnie wszyscy już zaakceptowani mogą mieć prawo do pisania …

Anonimowy

Może lepiej jak już zrobić rangę, z którą można pisać tylko w powitalni, a po 1 poście zmieniała by się na kolejną, z którą można by już pisać wszędzie? To by było sprawniejsze, bo takie przepuszczanie przez modów bardzo by zniechęcało potencjalnych userów…

Anonimowy

No najlepiej będzie tak jak jacob napisal, ziomek napisze w powitalni i automatycznie ma wjazd a jak cos to ban i niech się wali 😆

Anonimowy

Na forum klubu moto takiego kolezenskiego do ktorego naleze jest to rozwiazane tak ze „gosc” widzi tylko dzial regulamin i powitalnia i dopiero po zarejestrowaniu się i napisaniu czegos o sobie w powitalnie jest akceptowany i widzi reszte. tam robi to admin ale tam nei ma takiego ruchu 😛
    tutaj by moglo to byc tak samo zrobione tylko ze bez akceptacji 😉

Anonimowy

Czy ja wiem … to by pisali byle co, żeby tylko mieć dostęp do reszty :/

Anonimowy

A niby co ambitnego mają pisać w powitalniż

Anonimowy

KruczeK napisał:

widzi tylko dzial regulamin i powitalnia

ale simon specjalnie odblokował całe forum żeby łatwiej było nas znaleźć w szukajce google

No to na NK.pl

ale tak 75% to solarki , robiące foty z poziomu gały .. 5% to przerośnięte paniusię a reszta tylko jest fajna ..

a poza tym nie ede musiał przebierać jak tu wrzucą jakieś fajne foto .. myślę że jednak osobne działy i akceptacja przez modów to najlepsze rozwiązanie .. ale jeżeli większości się to nie widzi to trudno .. 🙂 będzie tak jak większość chce ;p

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 31 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie