Powietrze problem

Witajcie
Mam problem w tym iz gdy wykrecam lekko srube od mieszanki paliwo powietrze skuter traci obroty a potem nie da sie go wbic na wyzsze za pomoca dodania gazu dodam ze nigdy tak nie mialem. ale to nie wsztko w filtrze mam wywiercone dziury 2 o srednicy 4mm pewnie uznacie ze to glupie ale w wakacje zmienilem dysze na wieksza i musialem mu dac wieksza dawke powietrza. idac dalej zatkalem dzis ta oryginalna diure od filtra, przymulio troche skuter i po dodaniu gazu odrazu zgasl. jezeli chodzi o jakies nie szczelnosci typu krociec to wydaje mi sie ze nie ma bo po zatkaniu gaznika od strony filtra oderazu bez pierdniecia zgasl. czekam na wasze propozycje

A zapomnialem skuter 2t gaznik mikuni japan jakby to komus ulatwilo sprawe .

Uznaje, że to głupie. Zatkaj te wywiercone dziury, sprawdź szczelność puszki i krućców, następnie wyreguluj gaźnik. O ile dałeś większą tą dyszę?

dysze zmienilem z 60 na 65 dziury musialem wywiercic bo mial za malo powietrza i przejedzilem z tymi dziurami bez niczego ok. 4 misiace. a teraz po zmiowaniu i czyszczeniu gaznika cos sie spier...

a filtr czyściłeś? Taka zmiana dyszy nie wymaga wiercenia dziur w puszce, cały syf z jezdni masz w puszcze teraz. Wystarczyło wyregulować gaźnik.

Filtr oczywiscie ze jest wyczszony i nasaczony olejem tego zawsze pilnuje co 500km. zawsze gdy go wyjmowalem to byl czysty nawet jak te dziury byly wywiercone. nie wiem kupie poxipol i moze zaklei sie te dziury a jak to nie pomoze to nie wiem. tylko czemu wczesniej chodzil idealnie a teraz cos sie popie..... Jak zmienilem to dysze to mial zamalo powietrza gdy dodalem gaz ruszylem lepiej niz wczesniej ale zaczelo strzelac z tumika przerwal na chwile. gdy wywiercilem dziury wszystko wrocilo do normy.