Potrzebuje porady.

Mam problem z silnikiem czterosuwowym 150cc.Silnik bez najmniejszego problemu odpala pracuje normalnie po zwiekrzeniu obrotow zaczyna pracować pulsacyjnie.Mozna nim jechać ale tylko do pewnych obrotow potem zaczyna się praca pulsacyjna.Poradzcie co może być przyczyna?Motocykl w pewnym momencie jazdy nagle stracil obroty i zaczal pracować jak napisałem?

a jakbyś tak w tytule napisał “silnik nie równo pracuje, przerywa” a tresci tego posta podał CO TO JEST ZA SILNIK

  • to by ci dupa odpadła???

masz jakiś silnik, nikt nie wie czy wtrysk czy gaźnik, czy stary czy nowy i jaki stan a mamy zgadywac przyczyne usterki…jprdl.

Bardzo przepraszam jest to silnik 4 sow motocykl Junlin czoper.Nie jest to wtrysk raczej dość dziwny gaznik.Raczej nie chodzilo mi o zgadywanie.Przyczyny niewchodzenia na obroty sa chyba raczej proste dla fachowca:).Fakt ze jest roznica miedzy tradycyjnym gaźnikiem a wtryskiem dlatego tez sorry.Silnik nie pracuje nierówno.Idealnie odpala i na wolnych obrotach pracuje normalnie można jechać.Natomiast dodanie gazu powoduje falowanie obrotow jak by nie dostawal paliwa?Nierowno pracuje po dodaniu gazu ponad jakiś zakres obrotow.Gaznik został totalnie rozebrany przedmuchany wymyty.Bez efektu.Moj Junlin to to samo co romet 150 ten sam silnik.