Potrzebna fachowa pomoc - Wrocław.

Witam! Będzie długi post..
Słuchajcie potrzebuje osoby która zna się na skuterach w stopniu co najmniej zaawansowanym (robiła u siebie i kolegów, rodziny etc. taki rzeczy) do zrobienia kilku spraw w skuterze, a dlaczego bo:
--> potrafi gasnąć i nie odpala od strzala jak kiedyś
--> jego moc jest jak zagadka bo raz pod górkę sunie pod wiatr 55-60 a z tej samej gorki po zgaszeniu i ponownym odpaleniu silnika ledwo 55 z górki!! raz jak odpale i jadę jedzie aż miło 60-70 a raz 45-50.. To tak z grubsza..
Chciałbym żeby ktoś ze mną to zrobił bo w serwisie bekne jak za złoto a dwa, że chciałbym się sam tych podstaw nauczyć.
Trzeba zrobić:
1.Gaźnik przeczyścić i wyregulowac na pewno!
2.Wymienic/wyczyscic filtr powietrza i paliwa
3.zlikwidować luz na manetce plus sprawdzić \\\"kotntre\\\" bo sam nie wiem czy tak ma być
4.sprawdzic czy nie ma luzu na pasku i rolkach
5.zawory ustawić
6.wymienic olej przekładniowy i hamulcowy plus wymienic klocki hamulcowe

Nie wiem wiem czy w takiej kolejnośći i czy te wszystkie rzeczy są potrzebne, może to tylko gaźnik znając życie,ale kto wie...
Narzędzia mam, skuter 4t chinczyk, moge zapłacić od roboty albo no nie wiem 15 zl za godzinę czy coś...

Jeśli ktoś czuję sie na siłach i ma duże doświadczenie to zapraszam 603 655 580!

3/4 forumowiczów na tym forum, to zaawansowani mechanicy. Na pewno kilku, albo kilkunastu zgłoszą się do Ciebie.
Ja swoje skutery serwisowałem w autoryzowanych serwisach.

Póki co odzewu brak...

Co do serwisów "autoryzowanych" we Wrocławiu to ręce opadają:
1. W pierwszym serwisie miał gosc wymienic olej i klocki; okazało się że nie zrobił ani tego ani tego, skasował 145 zl- sprawe zgłosiłem na policje jako wykroczenie i oszustwo, jest w toku (zgłosiłem to w oficjalny sposób bo mógł się ktos zabic na tym skuterze, bo nic nie było zrobione)
2. W drugim serwisie tej marki skutera który posiadam Pan mial odblokowac: nie odblokował powiedział że blokady nie ma i trzeba silnik wyczyscic czy cos i bedzie jezdził a koszt to około 300-400 zł.. PORAŻKA! Naciągacz, nic mu nie zapłaciłem

W visatexie na grabiszynskiej (pojechałem bo kolega polecił, ale oni robia głownie romety i kymco0 chłopak sie smiał ze blokada jest jak byk na gazniku, zdjał i wyregulował koszt 65 zł - smigał miodzio :)

także dlatego prosze o pomoc jakiegoś fachowca żebym mógł sie sam tych podstawowych czynnosci nauczyc i miec spokojne sumienie i mniej nerwów..
Ponawiam oferte i zapraszam do współpracy 603 655 580

Chlopak w visatexie wyregulował gaźnik zdjął

Gówniane skutery to i gówniane serwisy, tak to niestety wygląda. W Visatexie czy Amicarze nie miałem żadnych problemów. Nie sądzę, żeby ktoś zechciał się bawić w to co proponujesz :).