Pomocy naprawde Chodzi o Swap Do Inca Street 50

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #75003
    inca1234
    Użytkownik
    • 8
    • 25Postów:

    witam posiadam Ince Street 2T 60 cm ,przerobiłem ją bardzo z wyglądu i jest teraz takie pytanie czy można do niej zrobić Swapa ,ponieważ zauważyłem ze dają silniki typu Areox ,Piaggo do skuterów typu ,rex,zipp itp .prosze o pomoc

    #75010
    Fubu2PL
    Użytkownik
    • 19
    • 593Postów:

    oczywiście że można tylko trzeba troche siły,pomysłowośći przede wszytkim czasu i pieniedzy ponieważ taki slinik ac do roxa można wyrwać za ok400zł ale skatowany a taki LC porządny to ok 600-1000zł ale po tym zabiegu skuter będzie nie do zajechania oczywiście w wersji LC

    #75123
    inca1234
    Użytkownik
    • 8
    • 25Postów:

    aha wkońcu ktoś odpisał ,hm chyba zeby ten silnik co mam zrobić na cacy sprzegło sportowe rolki mniejsze , itp co o tym sądzisz obecnie mam wsadzony cylider 60cm i powiem ze jestem zadowolony zero Awarii ; d
    skuter przerobiony ale bym chcial wlaśnie taki śilniczek od areoxa to miodzio ; d

    🙂

    #75126
    klekocix
    Użytkownik
    • 54
    • 485Postów:

    Jeśli skuter Ci działa bez zarzutu, to po co zmieniać silnik na inny? 🙂

    Poczekaj aż Ci padnie i wtedy rób swap, to będzie miało sens.

    P.S. daj zdjęcie swojej Inci w większej rozdzielczości, bo na miniaturce widzę, że super wygląda biały z czarnym 🙂

    #75186
    inca1234
    Użytkownik
    • 8
    • 25Postów:

    tak tak robiłęm ją dosyć sporo nadkole tez jest z tyłu zrobione;) no tak w sumie racja aż padnie 😉 ok postaram sie dodac coś do galeri 😉

    #75187
    inca1234
    Użytkownik
    • 8
    • 25Postów:

    TU macie Filmik na którym pokazane jest całą inca tzn ,przerobienie silnika ,wygladu i reszty zapraszam 😉

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button