Pomocy Brak Świateł po zmianie cylindra na 70 ccm

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery, Motorowery i Motocykle Zipp Pomocy Brak Świateł po zmianie cylindra na 70 ccm

Ten temat zawiera 9 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 1 lat, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Adrian Szuchowski
    Użytkownik

Wiatam mam pytanie co to może być jak zmieniłem cylinder komplet i po złozeniu nie mam świateł kable wszystkie podłączyłe dobrze skuter normalnie odpala . lto sie zna niech pomoże >?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

światła nie mają nic wspólnego z cylindrem. Grzebałeś i coś rozłączyłeś/zwarłeś.

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…

Adrian Szuchowski
    Użytkownik

wiem ze niema nic wspulnego iskre ma wszysktko ok ale chyba wiem co jest iskrownik do wymiany mogłem naruszyć którąś cewke jak ostetnio blokowałem śróbokrentem koło zamachowe zeby odkręcić pomiędzy cewkami

Adrian Szuchowski
    Użytkownik

może właśnie naruszyłem wtedy którąś cewke i dlatego niema swiateł

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

nie mowiłeś że pchałeś tam śrubokret wiec skąd mamy to wiedzieć?

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…

Adrian Szuchowski
    Użytkownik

wieem ,wiem ale mi sie przypomiało i podejrzewam że pewnie zachaczyłem którąś cewke i dlatego swiateł niema a ty jak myślisz może tak być ?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

nie masz żadnych świateł czy tylko przednich i tylnej pozycyjnej ale masz stop i kierunki – czy nie masz nic?

Adrian Szuchowski
    Użytkownik

mam tylko stop kierunków już pare dni wcześniej nie miałem

Adrian Szuchowski
    Użytkownik

dziwnym trafem też zanikły wsystkie na raz

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

naprawiałeś go motkiem waląc na oślep?

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie

Zobacz także: