pomocy brak mocy

Mam Cpi oliver 50cc już piszę to na drugim forum i nadal nie wiem co robić
a więc wymieniony został tłumik na nowy i od razu skuter nie ma takiej mocy jak na starym tłumiku
w dodatku jak skuter jest na stopce ma normalną moc a jak się na niego usiądzie to stoi i trzeba się popychać żeby chociaż jechał

pomocy

A ten nowy tłumik jaki wsadziłeś jaki jest ? ( podaj link )

http://www.ebay.co.uk/itm/CPI-Oliver-50-Leo-Vince-TT-Performance-Exhaust-/280536968691?pt=UK_Motorcycle_Parts&hash=item41514e6df3

dobra już wiem wymieniłam rolki na nowe bo tamte już były starte i nie o użytku wiec zaraz będzie chwila prawdy a jak to nie rolki to ja już nie wiem na na mechanika to kurde z kasą cienko ;(

a jednak to nie rolki ;(

Wymieniłeś sam tłumik, a co z gaźnikiem?

właśnie gaznik był od początku jakiś dziwny ale jak był stary ten sam tłumik który jest teraz nowy
to chodzil normalnie miał tego powera

Sprawdź gaźnik i przy okazji zmień dyszę na większą.

mogę kupić tą dysze ale kurde bym musiała czekać a mi teraz zależy na czasie ;(
a gaznik jest do dupy nie da sie go nawet uregulować bede musiala nowy kupic

może wystarczy go wyczyścić.. ;)

aaaa ale no dziwne to jest kurde ze nagle stracił moc jak sie na nim jezdzi

...bo jak się na nim jeździ, silnik potrzebuje więcej paliwa niż gdy stoi na podstawce centralnej. Że nagle stracił moc, zdarza się że akurat zbiegło się przytkanie dyszy gaźnika z wymianą tłumika.

napisze to tak gaznik byl juz zejmowany i wg ale paliwo się skądś lało i wlasnie nie wiem skad aaa i gdzies na dole chyba obok filtra powietrze ucieka

a jakie rolki są ogólnie lepsze lżejsze czy cięższe ?

dobra już wiem blokada była w tłumiku i dlatego nie miał takiej mocy wiec radze zawsze po zakupie sprawdzać tłumik ;DD

zuzxd napisał:

dobra już wiem blokada była w tłumiku i dlatego nie miał takiej mocy wiec radze zawsze po zakupie sprawdzać tłumik ;DD

To jest podstawa :D

tylko ze ja nie wiedzialam mogles napisac czy cuś ;DDD

zuzxd napisał:

tylko ze ja nie wiedzialam mogles napisac czy cuś ;DDD

Ja nie wiedziałem, że ty nie wiesz. Zwykle tacy, którzy zmieniają tłumiki na sportowe, wiedzą o tym aby wyjąć kryzę blokującą ;)

widzisz jestem wyjątkowa nie znam sie dobrze na motoryzacji ale jakoś dałam sobie rade:)

Dałaś dałaś...Bravo! ;)