! Forum Serwis pomoc

Ten temat zawiera 14 odpowiedzi, ma 6 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Karbon Karbon 5 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 15 postów - 1 przez 15 (z 15 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe szunio28
    szunio28
    Użytkownik

Kto pomoże mam mam T -Rexa ale nie chce odpalic sprawdziłem wszystko paliwo mam 98swieca i fajka sa ok bo napiecie jest ale nie chce sie uruchomic?/

Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

iskrę sprawdzałeś ? Bo że świeca i fajka wyglądają OK to nic nie znaczy. Weź wykręć świecę i sprawdź iskrę. Jak będzie ładna niebieska to sprawdź gaźnik czy nie jest zatkany. Jak gaźnik będzie OK to pozostaje kompresja

Router WS 50 2013
    Zdjęcie profilowe Pietro
    Pietro
    Użytkownik

Gaźnika nie musisz sprawdzać, ocenisz to po wyglądzie świecy, jeżeli przez jakiś czas próbujesz uruchomić bez skutku, a świeca jest mokra, więc gaźnik jest OK a coś z zapłonem nie teges, lub odwrotnie- iskra jest, świeca sucha, to wtedy gaźnik lub dopływ paliwa do zrobienia

szunio28
    Użytkownik

Kompresje mam dobra swieca i gaznik sa ok
    a czy moze to byc tez wina od filtru paliwa?

szyszu3
    Użytkownik

raczej nie..

Ja w korkach nie stoje.
    Zdjęcie profilowe Pietro
    Pietro
    Użytkownik

szunio28 napisał:

Kompresje mam dobra swieca i gaznik sa ok
    a czy moze to byc tez wina od filtru paliwa?

Tak. Jeżeli długo próbujesz odpalić a świeca jest sucha, to nie dostaje paliwa, więc może być zatkany filtr paliwa.

szyszu3
    Użytkownik

Ale w gaźniku zawsze coś zostaje tego paliwa..

Ja w korkach nie stoje.
    Zdjęcie profilowe Kisiu1981
    Kisiu1981
    Użytkownik

Jak zostanie za mało to też nie zapali. A filtry lubią się zapychać, wiem coś o tym. I ten za zbiornikiem i ten w gaźniku.

szunio28
    Użytkownik

A czy moze byc tak ze wezyk sie zagiął i może też nie odpalac?

Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

najlepiej spradź przewody paliwowe oraz kranik podciśnieniowy

Router WS 50 2013
    szunio28
    Użytkownik

Jak sprawdzałem wszystko to wydawalo mi sie ze chyba wezyk paliwowy jest zagiety i moze to jest przyczyna?Afiltr paliwa moze miec cos wspolnego z moca skutera?

Zdjęcie profilowe Pietro
    Pietro
    Użytkownik

szunio28 napisał:

Jak sprawdzałem wszystko to wydawalo mi sie ze chyba wezyk paliwowy jest zagiety i moze to jest przyczyna?Afiltr paliwa moze miec cos wspolnego z moca skutera?

Skoro wężyk paliwowy jest zagięty, to paliwo nie leci tak jak powinno lub wcale. Jeżeli filtr paliwa jest zanieczyszczony, to jego przepustowość zmalała i może to skutkować w zmniejszeniu mocy skutera.

szunio28
    Użytkownik

Mam jeszcze jedno pytanie,mam odblokowany skuter ale maksymalnie jedzie 50km/h czy to moze byc wina slabego modolu i gdzie bym mogł jak cos dostac dobry ktory go przyspieszy choc by do60km

szunio28
    Użytkownik

witam udlo mi sie usunac usterke z wezykiem plaiwowym ale mimo tego jezdzi jak by chcial a nie mogl,sa momenty ze idzie gora55km/h jaka moze byc jeszcze przyczyna?Skoro wysztkie mozliwe usterki zostaly usuniete

Zdjęcie profilowe Karbon
    Karbon
    Użytkownik

Piszesz: „mam odblokowany skuter ale maksymalnie jedzie 50km/h „. Na zablokowanym module skuter osiąga właśnie takie prędkości. Czy aby na pewno masz odblokowany skuter (odpowiedni moduł)?

Karbon
Oglądasz 15 postów - 1 przez 15 (z 15 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie

Zobacz także: