Polska Jazda – zmiany na gorsze

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #43955
    MichalWujak
    Użytkownik
    • 118
    • 595Postów:

    Od dłuższego czasu chcąc wejść na polską jazdę obserwowałem błędy z serwerem, który częściej nie działał niż działał. Dziś o dziwo serwis ruszył, jednak widzę zmiany, nowy layout itp. Tylko jest problem – nie można edytować, usuwać ani dodawać nowych pojazdów. Macie to samo na PJ? Bo nie wiem, czy to beta wersja serwisu, czy mam jakieś cudowne konto :D.

    #43957
    madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

    na fonie pj mi nie działa, odsyła do instalki opery mini po rusku…

    #43965
    a123659
    Uczestnik
    • 35
    • 2 527Postów:

    Właśnie dziwiło mnie to, że co chwila strona działała, albo nie. U mnie się da dodawać pojazdy nowe. Nie wiem czy da się edytować, bo jak klikasz w swój pojazd to Ci go wyświetla, a wcześniej przechodziło do edycji.

    #43973
    MichalWujak
    Użytkownik
    • 118
    • 595Postów:

    No to ja mam tak samo, też wyświetla pojazd zamiast edytować. Oprócz tego nie działa stary link do pojazdu. Cóż, ulepszenia…

    #44281
    madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

    “Przepraszamy, serwer jest w trakcie prac konserwacyjnych.
    Prosimy spróbować ponownie za kilka minut.” – tak jest od kilku dni….

    #44379
    madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

    działa. Powiedzcie jak edytować opis pojazdu, da się zmienić typ, pojemność silnika a pól z opisem nie ma…

    #44402
    MichalWujak
    Użytkownik
    • 118
    • 595Postów:

    Póki co się nie da, raz na kilka dni wyłączają serwer i rozbudowują layout. Ciekawe ile czasu będą go robić żeby działał jak wcześniej.

    #44419
    a123659
    Uczestnik
    • 35
    • 2 527Postów:

    Wy też tak macie, że jak wchodzicie na polskajazda.pl to wam wyskakuje tylko reklama domen?

    #44441
    madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

    Tak.

    Po kiego ch*#@ to ruszali jak było dobrze… Wszystko było proste i czytelne.

    #45280
    MichalWujak
    Użytkownik
    • 118
    • 595Postów:

    Zdaje się, że w końcu wszystko naprawili. Szkoda, że zniknęli znajomi, komentarze i ulubione zdjęcia.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button