Polska Jazda - zmiany na gorsze

Od dłuższego czasu chcąc wejść na polską jazdę obserwowałem błędy z serwerem, który częściej nie działał niż działał. Dziś o dziwo serwis ruszył, jednak widzę zmiany, nowy layout itp. Tylko jest problem - nie można edytować, usuwać ani dodawać nowych pojazdów. Macie to samo na PJ? Bo nie wiem, czy to beta wersja serwisu, czy mam jakieś cudowne konto :D.

na fonie pj mi nie działa, odsyła do instalki opery mini po rusku...

Właśnie dziwiło mnie to, że co chwila strona działała, albo nie. U mnie się da dodawać pojazdy nowe. Nie wiem czy da się edytować, bo jak klikasz w swój pojazd to Ci go wyświetla, a wcześniej przechodziło do edycji.

No to ja mam tak samo, też wyświetla pojazd zamiast edytować. Oprócz tego nie działa stary link do pojazdu. Cóż, ulepszenia...

"Przepraszamy, serwer jest w trakcie prac konserwacyjnych.
Prosimy spróbować ponownie za kilka minut." - tak jest od kilku dni....

działa. Powiedzcie jak edytować opis pojazdu, da się zmienić typ, pojemność silnika a pól z opisem nie ma...

Póki co się nie da, raz na kilka dni wyłączają serwer i rozbudowują layout. Ciekawe ile czasu będą go robić żeby działał jak wcześniej.

Wy też tak macie, że jak wchodzicie na polskajazda.pl to wam wyskakuje tylko reklama domen?

Tak.

Po kiego ch*#@ to ruszali jak było dobrze... Wszystko było proste i czytelne.

Zdaje się, że w końcu wszystko naprawili. Szkoda, że zniknęli znajomi, komentarze i ulubione zdjęcia.