Polisa OC i zmiana właściciela

Witajcie, 26.07.2016 przerejestrowałem pojazd po zamianie. Poszedłem do multiubezpieczalni oczywiście przepisali mi ważne ubezpieczenie poprzedniego właściciela ale teraz się zastanawiam czy mogę jeżdzić z tym świstkiem poprzednika(jeszcze nie przysłali mi nowego dowodu opłacenia polisy). Oczywiście wpisali na tym blankiecie zmiana własciciela imie nazwisko pesel pieczątka ubezpieczalni podpis i dzień przepisania ubezpievzenia natomiast widnieje stary numer rejestracyjny oraz dane poprzedniego właściciela i teraz mam pytanie czy mogę na takim blankiecie jeździć aż mi nie przyślą nowego blankietu z moimi danymi czy przy kontroli policyjnej może być problem że pojazd może być nieubezpieczony chociażjest ubepieczony. Po wpisaniu numeru VIN na stronie UFG wyskakuje że pojazd jest ubezpieczony ale nie do tego numeru rejestracyjnego tylko do numeru rejestracyjnego poprzedniego właściciela, chociaż mam przepisane ubezpieczenie. Proszę o waszą szybką odpowiedź i opiniebo bymchciał wyjechać dzisiaj na mojej Hondzie ale nie jestem pewien czy mam taką możliwość.

P.S Jeździłem z tą polisą cały czas tylko dzisiaj mnie tkneło coś do refleksji a przy sobocie ciężko ogarnąć agenta który mógłby to mi wyjaśnić :)