policja mnie złapala bezpodstawnie.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Prawo i Przepisy Ruchu Drogowego policja mnie złapala bezpodstawnie.

Tagi: 

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Berg Berg 1 lat, 4 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Daniel Iwanicki
    Użytkownik

sprawdzam gdzie cieknie olej romet router bassa pije piwo jestem na terenie prywatnym w garazu wchodzi policja i twierdzi ze ja jechalem tym motorkiem silnik jest wylaczony ale motorek zagrzany sprawdzaja mnie na alkomat i zawoza na posterunek a puznij odwoza,czy dostane zakaz prowadzenia pojazdow i co mam zrobic z tym problemem prosze o pomoc z gory dziekuje

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

tak nagle weszli do twojego garażu, przypadkiem postanowili cię sprawdzić na zawartość alko i byli tak pewni że cie zabrali na komendę.
    Twierdzili że jechałeś a ty przypadkiem masz tam skuter z rozgrzanym silnikiem.
    Co było? Dmuchanie w alkomat czy na krew pojechałeś?
    Wiesz że to się kupy nie trzyma?

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

i tytuł popraw ,bezpodstawnie’

Zdjęcie profilowe Krupek
    Krupek
    Użytkownik

Policja nie może wejść na teren prywatny bez nakazu chyba że sam ich wpuściłeś dodatkowo ta wspaniała opowieść tak jak napisał Wombat kupy się nie trzyma lepiej napisz co zrobiłeś albo może lepiej nie 🙂

Smart Fortwo(prawie skuter :D)
    Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

Krupek mogą od 06;00 do 22;00 bez naka zuwejść i nikogo o zdanie pytać nie muszą,bez nakazu to nie mogą zrobic rewizji.

Daniel Iwanicki
    Użytkownik

nie jechalem tym skuterkiem,nie ma oleju w silniku mam przeciek oleju dmuchalem w alko

Zdjęcie profilowe Berg
    Berg
    Użytkownik

Nie ma oleju w silniku i silnik był zagrzany? Nadal kupy sie nie trzyma. Chyba od % miałeś urwany film i czegoś nie pamiętasz. Pewnie dlatego Cię zgarnęli 🙂

…125
Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie