Poleć sprawdzony sklep, lub mechanika

Ideą działu Kontaktownia jest zbudowanie grupy kontaktów sprawdzonych i godnych polecenia sklepów, warsztatów, mechaników, dystrybutorów i wszystkich osób, które mogą się okazać pomocne.
Wszystkie posty posiadające znamiona spamu będą usuwane.

Scooterland
Największy sprzedawca skuterów w Warszawie. Dobry, szybki serwis - mycie pojazdu gratis. Do każdej usługi smycz i okładzina tablic gratis. Ceny jednak nie są najniższe.

Warszawa, ul. Modlińska 103A

tel/fax: 022 676 91 51

tel: 022 423 90 58

kom: 693 32 49 12

e-mail: salon@scooterland.com.pl
www.scooterland.com.pl

Kumpel polecił mi ten sklep z odzieżą. Szukałem na początku w necie sklepów, ale doradził mi, aby nie szukać tylko tam pojechać. Doradzili jaką kurtkę kupić na skuter i w jakiej cenie. Niestety na kurtkę czekałem prawie 5 tyg, bo jechała od producenta i producent miał problemy transportowe. Nie mniej, jak już dojechała, pojechałem, doradzili jaki rozmiar i jest gites.

Zakupiłem u nich MOTONA VENTA.

Główny sklep znajduje się w Lublinie

Co do cen to różnie, ale nie narzekam na obsługę :)

Sklep motocyklowy TARBOR

ul. Kijowska 11 WARSZAWA
(naprzeciw dworca Warszawa Wschodnia)

tel. (022) 81-814-85

Czynny Pon. - Pt. 10-18
Sob. 10-14

Jeden z największych sklepów oferujących odzież motocyklowa w Polsce.
W ofercie odzież motocyklowa firmy TARBOR.
A także :
- kaski motocyklowe firm : UVEX, CABERG, AGV, LAZER
- buty motocyklowe i kowbojki firm: DAYTONA, SANCHO, JOHNY BULLS
- motocyklowa odzież tekstylna firm : FUNT&Co., MODEKA, COBI,MOTONA
- motocyklowe akcesoria tunningowe firm: COBRA, NATIONAL CYCLE, KURYAKYN, CORBIN, EMGO

Motor O&K
ul Świerklańska 7
44-200 Rybnik

www.motor-ok.pl

Polecam: Super sklep i servis- normalne ceny!

Bardzo gorąco polecam Salon Moto Park w Kielcach. Miła i przyjemna obsługa :)
Kupiłem u nich skuter oraz odzież.

"Yamaha" Moto-Park
Warszawska 402
25-000 Kielce
41 332 95 71
http://motopark.com.pl/

A ja słyszałem że scooterland mają serwis do d..y :(

Za to polecam serwis w Piasecznie,tu ich strona: http://sklep.skutery-motocykle.pl/

To ja może się wtrącę i polecę sklep w którym można kupić prawie wszystko do skuterów, motocykli i puszek.

"Auto-Motor"
Czeladź, ul. Katowicka 19

Dziś np. kupowałem olej do mieszanki - Castrol 1l - 30zł

polecam serwis wraz ze sklepem
ul młodzieńcza 43 Warszawa-Targówek

Polecam dobrego mechanika do używanych skuterków naprawia wszystko wsk simsony kazdego rodzaju sprzęt na 2 kołach to jest Zakład Mechaniki Pojazdowej Waldemar Kijewski 16l. 58-100 Dolnośląskie numer kontaktowy 693798352

franek1824 wrote:

polecam serwis wraz ze sklepem
ul młodzieńcza 43 Warszawa-Targówek

A ja bym ich nie polecał,byłem tam kiedyś oglądać skutery,zero zainteresowania ze strony kogokolwiek. Czytałem też w necie niepochlebne opinie.

HugoBoss wrote:

franek1824 wrote:
polecam serwis wraz ze sklepem
ul młodzieńcza 43 Warszawa-Targówek

A ja bym ich nie polecał,byłem tam kiedyś oglądać skutery,zero zainteresowania ze strony kogokolwiek. Czytałem też w necie niepochlebne opinie.

Ja tam pytałem o czterosuwa to chcieli mnie naciągnąć na przegląd co 1000 km.

Dobry serwis WARSZAWA Al.Jerozolimskie 228 obok MCDONALDA MONSTER GARAGE tel:664-194-371 Wjazd od stacji benzynowej Ja kupowałem tam mój skuter i naprawde chłopaki znają się na rzeczy. Szybki serwis i ogólnie miła atmosfera.

witam chciałbym polecic mechanika jesli ktos jest z krakowa lub okolic naprawia wszystkie skutery 2t tuning mechaniczny i wizualny tanio szybko solidnie z czystym sumieniem polecam Krakow ul. zwyciestwa 23 tel501 038 654 pan mechanik ma ksywke JARECKI od imienia pozdrawiam

Polecam salon Moto-bike Przezmierowo ul Rynkowa 50.
http://moto-bike.pl/ jako dealer np Inca Keeway itp - czesci zdobywaja błyskawicznie , zdeterminowani by pomóc podczas kilku napraw mojej Inci - Ze skutera zadowolony nie jestem , za to na serwis narzekać nie moge. Koszt przeglądu to 100 zł Mechanik z doświadczeniem. Polecam wszystkim z okolic Poznania

Polecam sklep wanderbike Czeladź ul.podwalna 10

Cześć:) Czy jest tu ktoś z Łodzi? I może polecić mi DOBREGO mechanika i jakiś sklep z częściami do sqterów?!
Pozdrawiam

Chętnie polecam firmę STONES SŁUPSK - zajmują się motocyklami jak i skuterami, serwis dobry, szybki, i dość tani. Mechanik Bartek jest naprawe spoko. SŁUPSK - Poznańska 95 do Grudnia, puźniej przenoszą serwis do Bolesławic :)

Miło bez zbędnego naciągania szybko i fachowo
Warszawa
Łopuszańska 35 wjazd od ul Orzechowej

www.acebiker.pl
www.acebiker.otwarte24.pl
kom. 500 283 479

Polecam sklep z częściami do skuterów, motorów, quadów. Nowy Sącz, skrzyżowanie ulic Matejki i Kopernika( Idąc od strony Długosza skręcamy w prawo, przed zjazdem na obwodnice)