Portal Motocyklowy Jednoślad.pl

Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Jednoślad.pl:  

Zarejestruj się

Podświetlenie tablicy rejestracyjnej.

Dział: Skutery Dodano 4 lata temu

1. Ryglos

Jedni mówią, że jest wymagane, inni, że nie.
    Może ktoś mi podać przepis mówiący o tym, że tablica rejestracyjna w motorowerze musi być podświetlona, lub po prostu napisać, że nie jest to wymagane.
    Mam w planach małą przeróbkę błotnika i nie wiem czy mogę sobie na to pozwolić.

Derbi Senda X-Treme 2008r.
    Napisano 4 lata temu, przez Ryglos, Postów: 2531, Użytkownik Link do wypowiedzi

2. romet727p10

Gdyby było wymagane to chyba każdy skuter od nowosci mialby takie cos :)

Napisano 4 lata temu, przez romet727p10, Postów: 472, Użytkownik Link do wypowiedzi

3. Majker

Na sto procent nie trzeba mieć podświetlenia tablicy w motorowerze, ale nie podam Ci konkretnego przepisu, bo go po prostu nie znam.

Napisano 4 lata temu, przez Majker, Postów: 1061, Użytkownik Link do wypowiedzi

4. OstRy

podswietlenie tablicy wymagane jest tylko w "doroslych" motocyklach

Napisano 4 lata temu, przez OstRy, Postów: 468, Użytkownik Link do wypowiedzi

5. Ryglos

No właśnie tak mi się wydawało. Tylko oglądając poprzednie tematy o podświetleniu tablicy różne osoby różnie pisały, a przepisu na to nie mogłem znaleźć ;) Dzięki za pomoc ;)

Napisano 4 lata temu, przez Ryglos, Postów: 2531, Użytkownik Link do wypowiedzi
  6.  

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Dotychczas brak tagów.

Podświetlenie tablicy rejestracyjnej.: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

555 km motocyklem Honda Africa Twin na koniec świata...

555 km motocyklem Honda Africa Twin na koniec świata...

22 Sierpień 2010

To się tak tylko wydaje - zrobić sobie zaplanowaną trasę - 500 km w 5 godzin. W sumie - czemu nie? Gdyby tylko całą drogę była autostrada... albo inaczej - gdyby w ogóle była droga.

Blogi Motocykle5 opinii

Kategoria B, a motocyklowe prawo jazdy

Kategoria B, a motocyklowe prawo jazdy

24 Październik 2013

19 stycznia 2013 to data przełomowa, szczególnie dla posiadaczy jednośladów. W miejsce dawnej, motocyklowej kategorii „A” wprowadzono kilka nowych kategorii prawa jazdy uzależniając je od pojemności i mocy silnika. Zmieniono także formę egzaminu i wprowadzono nowe kryteria stopniujące możliwość uzyskania prawa jazdy kategorii motocyklowej w zależności od wieku...

Blogi Motocykle10 opinii

Opony motocyklowe tanio: dlaczego nie zawsze warto je kupować

Opony motocyklowe tanio: dlaczego nie zawsze warto je kupować

22 Czerwiec 2016

12 tydzień 2014 roku, bieżnik 4 mm. Opona bezwypadkowa, z niewielkim przebiegiem - sprzedam. Ile ogłoszeń tego typu widziałem w internecie. Oczywiście większość może być prawdziwą okazją, ale ile z nich mogło być "tuningowanych" metodą z tego video...

Motocykle Opinie Wideo0 opinii

Portal i Forum Motocyklowe Jednoślad.pl

Portal i forum motocyklowe Jednoślad.pl wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2005-2016 Wydawca: Jednoślad.pl. Grupa OnAir!, 01-231 Warszawa, Płocka 5a, Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jednoślad.pl to funkcjonujący od 2005 roku portal motocyklowy oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.