Portal Motocyklowy Jednoślad.pl

Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Jednoślad.pl:  

Zarejestruj się

Podświetlenie tablicy rejestracyjnej.

Dział: Skutery Dodano 4 lata temu

1. Ryglos

Jedni mówią, że jest wymagane, inni, że nie.
    Może ktoś mi podać przepis mówiący o tym, że tablica rejestracyjna w motorowerze musi być podświetlona, lub po prostu napisać, że nie jest to wymagane.
    Mam w planach małą przeróbkę błotnika i nie wiem czy mogę sobie na to pozwolić.

Derbi Senda X-Treme 2008r.
    Napisano 4 lata temu, przez Ryglos, Postów: 2531, Użytkownik Link do wypowiedzi

2. romet727p10

Gdyby było wymagane to chyba każdy skuter od nowosci mialby takie cos :)

Napisano 4 lata temu, przez romet727p10, Postów: 472, Użytkownik Link do wypowiedzi

3. Majker

Na sto procent nie trzeba mieć podświetlenia tablicy w motorowerze, ale nie podam Ci konkretnego przepisu, bo go po prostu nie znam.

Napisano 4 lata temu, przez Majker, Postów: 1061, Użytkownik Link do wypowiedzi

4. OstRy

podswietlenie tablicy wymagane jest tylko w "doroslych" motocyklach

Napisano 4 lata temu, przez OstRy, Postów: 468, Użytkownik Link do wypowiedzi

5. Ryglos

No właśnie tak mi się wydawało. Tylko oglądając poprzednie tematy o podświetleniu tablicy różne osoby różnie pisały, a przepisu na to nie mogłem znaleźć ;) Dzięki za pomoc ;)

Napisano 4 lata temu, przez Ryglos, Postów: 2531, Użytkownik Link do wypowiedzi
  6.  

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Dotychczas brak tagów.

Podświetlenie tablicy rejestracyjnej.: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Yamaha Neos 50 2T: Test Wideo

Yamaha Neos 50 2T: Test Wideo

17 Czerwiec 2012

Yamaha okazała się bardzo przystępnym skuterem miejskim. Najtańszy skuter w segmencie 50tek japońskiego producenta okazuje się dobrym wyborem dla tych, którzy chcą dosiąść na dłużej coś markowego, niezawodnego i świetnie wyglądającego. Potwierdza to test Skuterowo.com

Skutery Wideo3 opinii

Przepisy: eko strefy w miastach coraz bliżej - kolejny populistyczny bełkot?

Przepisy: eko strefy w miastach coraz bliżej - kolejny populistyczny bełkot?

04 Maj 2015

Każdy pomysł na zgnębienie obywatela jest dobry. Po podatkach, opłatach likwidacyjnych i wielu innych przymusowych daninach zbliża się czas na zmuszanie kierowców do kupowania nowych pojazdów. Politycy chcą zakazać wjazdu do centrum miast większości pojazdów (w tym 2T). Decydować będzie ich wiek.

Wiadomości0 opinii

Honda CBR 600RR: Zdjęcia, Opis, Cena, Dane techniczne

Honda CBR 600RR: Zdjęcia, Opis, Cena, Dane techniczne

17 Czerwiec 2015

W 600RR spotkamy się z 4-cylindrowym silnikiem chłodzonym cieczą i cieszącym się mocą wynoszącą 120 KM. By zwiększyć doznania, przyspieszenie w tym oto motocyklu - Honda zmodyfikowała ramę, która teraz jest lżejsza...

Motocykle Zdjęcia0 opinii

Portal i Forum Motocyklowe Jednoślad.pl

Portal i forum motocyklowe Jednoślad.pl wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2005-2016 Wydawca: Jednoślad.pl. Grupa OnAir!, 01-231 Warszawa, Płocka 5a, Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jednoślad.pl to funkcjonujący od 2005 roku portal motocyklowy oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.