Portal Motocyklowy Jednoślad.pl

Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Jednoślad.pl:  

Zarejestruj się

Jak podłączyć akumulator w skuterze?

Dział: Serwis Dodano 5 lat temu

1. Sousek

Witam otoz mam pewien problem w nowo zakupionym Sprincie. Chodzi o Ince oczywiscie. Sprawa wyglada tak ze nie wiem jak podlaczyc akumulator a znalazlem cos takiego http://obrazki.elektroda.net/90_1271156762.jpg ze 1 i 3 do plusa i 2 do minusa. Powiedzcie mi czy to dobry schemat bo nie chce czegos spalic pierwszego dnia. Pozdrawiam

Napisano 5 lat temu, przez Sousek, Postów: 152, Użytkownik Link do wypowiedzi

2. Vezyr

1 oraz 3 do plusa (czerwone) a 2 do minusa (czarne), czyli tak jak mówiłeś, bezpiecznik (3) też do plusa, kolory się zgadzają.Rób jak powiedziałeś.

Napisano 5 lat temu, przez Vezyr, Postów: 2424, Użytkownik Link do wypowiedzi

3. Sousek

Dobra dzięki za info chciałem się upewnić.

Napisano 5 lat temu, przez Sousek, Postów: 152, Użytkownik Link do wypowiedzi

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Dotychczas brak tagów.

Jak podłączyć akumulator w skuterze?: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Apteczka w skuterze/motorowerze. Czy jest obowiązkowa?

Apteczka w skuterze/motorowerze. Czy jest obowiązkowa?

08 Listopad 2010

W Polsce nie zdecydowano się na to rozwiązanie prawne. Czy jednak jazda bez niej mimo braku przykazu jest rozsądne?

Konkursy Motocykle Porady Skutery17 opinii

MSW: Sprawdzanie historii samochodu i motocykla online hitem

MSW: Sprawdzanie historii samochodu i motocykla online hitem

05 Lipiec 2014

Internetowa usługa „Historia pojazdu" udostępniona pod adresem Historiapojazdu.gov.pl została uruchomiona 23 czerwca. Szybko okazała się prawdziwym hitem internetu, bo w ciągu zaledwie tygodnia sprawdzono dzięki niej aż 300 tysięcy pojazdów - w tym motocykli i skuterow.

Motocykle Wiadomości6 opinii

MGB Delivery: Nowy wymiar dostaw?

MGB Delivery: Nowy wymiar dostaw?

02 Grudzień 2011

Ostatnio głośno o AMC Motor, zajmującej się produkcją i dystrybucją motorowerów dostawczych. Obecnie dystrybutor poszukuje wspólników na terenie polski, którzy stanowiliby lokalną sieć sprzedaży. Czy pojawią się chętni?

Skutery Wiadomości10 opinii

Portal Motocyklowy Jednoślad.pl

Portal motocyklowy Jednoślad.pl wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2005-2015 Wydawca: Jednoślad.pl. Grupa OnAir!, 04-501 Warszawa, Płowiecka 3. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jednoślad.pl to portal motocyklowy oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.