Portal Motocyklowy Jednoślad.pl

Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Jednoślad.pl:  

Zarejestruj się

Jak podłączyć akumulator w skuterze?

Dział: Serwis Dodano 6 lat temu

1. Sousek

Witam otoz mam pewien problem w nowo zakupionym Sprincie. Chodzi o Ince oczywiscie. Sprawa wyglada tak ze nie wiem jak podlaczyc akumulator a znalazlem cos takiego http://obrazki.elektroda.net/90_1271156762.jpg ze 1 i 3 do plusa i 2 do minusa. Powiedzcie mi czy to dobry schemat bo nie chce czegos spalic pierwszego dnia. Pozdrawiam

Napisano 6 lat temu, przez Sousek, Postów: 152, Użytkownik Link do wypowiedzi

2. Vezyr

1 oraz 3 do plusa (czerwone) a 2 do minusa (czarne), czyli tak jak mówiłeś, bezpiecznik (3) też do plusa, kolory się zgadzają.Rób jak powiedziałeś.

Napisano 6 lat temu, przez Vezyr, Postów: 2424, Użytkownik Link do wypowiedzi

3. Sousek

Dobra dzięki za info chciałem się upewnić.

Napisano 6 lat temu, przez Sousek, Postów: 152, Użytkownik Link do wypowiedzi

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Dotychczas brak tagów.

Jak podłączyć akumulator w skuterze?: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Test Romet Z-One S i Z-One T 125 2016: Przyzwoity średniak za 7000 PLN

Test Romet Z-One S i Z-One T 125 2016: Przyzwoity średniak za 7000 PLN

18 Grudzień 2015

Ciepłe, słoneczne i jesienne popołudnie. Razem z Rometem Z-One 125 zostawiliśmy w tyle miasto i cały przedświąteczny zgiełk. Tutaj możemy w spokoju skupić się na detalach tego motocykla na prawo jazdy B. Nie obyło się to jednak bez pewnych komplikacji...

125 ccm Testy3 opinii

Test Rieju Marathon PRO 125: Pełnoprawne enduro na prawo jazdy B z Hiszpanii

Test Rieju Marathon PRO 125: Pełnoprawne enduro na prawo jazdy B z Hiszpanii

25 Czerwiec 2015

Rieju Marathon PRO 125 to dość niszowe i w naszej ocenie niedoceniane enduro na prawo jazdy kategorii B. Za sprawą polskiego importera mieliśmy okazję go przetestować. Najfajniej byłoby to zrobić w śniegu, jednak przez ostatnią zimę było to niemożliwe. Jak się okazuje - nic straconego.

125 ccm Motocykle Testy1 opinia

Yamaha SR400: Zdjęcia, Opis, Cena, Dane techniczne

Yamaha SR400: Zdjęcia, Opis, Cena, Dane techniczne

27 Grudzień 2014

Jednocylindrowy motocykl od yamahy o dosyć dużej pojemności, bo aż 400 cm3. Niestety chłodzony tylko powietrzem. To model dla kogoś, kto celuje w prostotę i oryginalność.

Motocykle Zdjęcia0 opinii

Portal i Forum Motocyklowe Jednoślad.pl

Portal i forum motocyklowe Jednoślad.pl wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2005-2016 Wydawca: Jednoślad.pl. Grupa OnAir!, 01-231 Warszawa, Płocka 5a, Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jednoślad.pl to funkcjonujący od 2005 roku portal motocyklowy oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.