Po wymianie wału nie chce zapalić

witam mam ten otóż problem w skuterze poszedł mi wał wymieniliśmy na nowy silnik uszczelniony cud miód ale nie odpala próbowaliśmy mu lać na świece i w cylinder dychał więc wzieliśmy wiertarke i skuter odpalil ale chodził tylko wtedy kiedy bylo kręcone wiertarką potem od razu zgasł strasznie długo trzeba kręcić wiertarką aby załapał a wiertarka jest chińska więc odpuszczaliśmy sobie długie kręcenie aby nie zepsuć ps zawory ustawiane 005 i 010 byly tez 005 i 005 nic to nie dało co to może byc ?

Poszedł wał, tzn?Konkretnie.

Wszystko dobrze weszło?Magneto doszło do końca?Mi kiedyś nie weszło przez niską jakość wału, dopiero bardziej siłowo weszło :)

jechałem skuterem z dużej górki wyprzedziłem nim piaggio które jechało 105 km/h - kolega jechal tym piaggio potem skuter jakos tak dziwnie chodzil na niskich obrotach na drugi dzien ciezko odpalal jednak odpalil jade nim normalnie 60 nagle gasnie patrze magneto leci obok mnie urwał się wał wymienilismy uszczelnilismy 2 dni stal ine ruszany zalalismy olej magneto i wariator dokrecilismy pnełmatem więc nei ma mowy o slabym dokreceniu skuter ma dobra iskre kompresje a mimo to ciezko zapala