Po dodaniu gazu gasnie

Witam mam problem otóż mój skuter na zwykłych obrotach normalnie chodzi ale gdy da mu sie gazu to traci moc i gaśnie.
Link do filmiku
http://www.youtube.com/watch?v=Z7wXZ599VfQ&list=HL1364066211&feature=mh_lolz

sprobuj wyczyścić gaznik moj kolega mial podobnie

już czyściłem filtr paliwa wymieniłem

no to albo gaznik albo paliwo do dupy :)

paliwo ok lałem 98 i 95 i tak samo

moze tez być źle gaznik wyregulowany

ja miałem tak w simsonie. Dysza głowna zatkana. Wyczyść i wyreguluj dokładnie gaźnik. Zobacz też czy jak zatkasz filtr powietrza czy coś sie zmieni

a świeca jaki ma kolor? kawa z mlekiem czy nie ?

sucha czarna

regulacja gaźnika się kłania :)

regulowałem go juz z 2 razy poświeciłem na to 2 godz i nic

I przeczyść dokładnie dyszę wolnych obrotów. To ona może być winna.

na wolnych dobrze działa tylko jak gaz sie da do końca to gaśnie

U mnie też tak było i miałem przypchaną dyszę wolnych obrotów, a nie główną. Odkręcałem gaz, a tu buuu... A wolne obroty były dobre!

Żeby to sprawdzić wkręć do oporu śrubę regulacji mieszanki w gaźniku. Jeśli silnik nie zgaśnie to na bank dysza wolnych obrotów zapchana.

mam ja wykręcić jak chodzi a nie plunie benzyna lub będzie lać benzyna ?
bo jak kręcę śrubką od mieszanki nie ma różnicy

Musisz WKRĘCIĆ czyli pokręcić W PRAWO śrubą od mieszanki. WKRĘĆ ją do końca. Do oporu. Tak, przy pracującym silniku. Nic nie plunie i nie będzie się lać. Jeśli zdechnie to znaczy, że dysza jest ok. Jeśli nie będzie różnicy po wkręceniu (odczekaj przynajmniej z pół minuty) spróbuj się przejechać i sprawdź ewentualną różnicę.

wkręciłem do końca odczekałem 3 min przejechałem się z 100m i nic nie ma różnicy anie nie chce zgasnąć

Moim zdaniem jest to wina nieumiejętnej regulacji gaźnika. W jaki sposób go regulujesz?

1. trzeba wiedzieć jak zbudowany jest gaźnik żeby wszystko dokładnie wyczyścić
2. umiejętność regulacji gaźnika

Wykręć więc dyszę wolnych obrotów i wyczyść drucikiem, przedmuchuj aż powietrze będzie mogło przepływać swobodnie. Wtedy wkręć, złóż do kupy, przejedź się i spróbuj wyregulować.

Jak masz ustawioną iglicę? Pisałeś, że dość wysoko... Daj na środkowy ząbek.