pluje olejem

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #644281
    Luksi
    Uczestnik
    • 1
    • 3Postów:

    witam mam kingway 50 po odkreceniu korka od wlewu oleju skuter pluje olejem,czy to normalne zjawisko?

    #644299
    Skuterowicz
    Uczestnik
    • 34
    • 422Postów:

    XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD, po rozcięciu żyły w ręce, żyła zaczyna pluć krwią, czy to normalne zjawisko? ZNAJDŹ MÓZG ZIOMEK

    #644307
    Luksi
    Uczestnik
    • 1
    • 3Postów:

    Nortos jak nie masz pojęcia to się nie odzywaj , bo widzę, że znasz się jak Żyd na gwiazdach, mam dwa kingwaye i jeden nie plujnie olejem, ani kropki, a drugi pluje mocno, więc coś jest nie tak

    #644308
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    no to może masz w tym co pluje nalane wiecej oleju lub przedmuch do skrzyni korobowej i ci wywala olej

    #644318
    Skuterowicz
    Uczestnik
    • 34
    • 422Postów:

    albo w tym co nie pluje nie ma wcale oleju LUL
    a tak bardziej poważnie, o co ci ziomek chodzi? odkręcasz korek od wlewania oleju do silnika i co? przecież to normalne, że przy odpalonym silniku będzie ci się wylewać bo ten olej cały tam się miota aby smarować silnik. a jak masz nalane aż pod sam korek to pozdrawiam.
    albo masz logikę popsutą albo nie potrafisz się wysłowić i prawidłowo opisać problemu.

    #644323
    Biały
    Uczestnik
    • 3
    • 17Postów:

    Chyba mu chodzi ze z rury pluje ….

    #644329
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    chyba pisało korku wlewu oleju

    #644338
    Luksi
    Uczestnik
    • 1
    • 3Postów:

    Ile sie leje oleju to ja wiem , olej jest na srodku kresek na miarce , a ten skuter co nie pluje ma tak samo stan oleju

    #644408
    Skuterowicz
    Uczestnik
    • 34
    • 422Postów:

    psujesz mi mózg swoim mózgiem.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button