Piszczenie Toros El Loco

Witam. Mam problem z swoim ,,pierdzikółkiem" Gdy na liczniku wybiło 300km z okolic silnika zaczeły dochodzic do mnie niepokojące piski. Obecnie mam 3000km przebiegu i są one coraz głośniejsz + skuter zaczyna tracic moc!!!!! Byłem już w serwisie (z 7 razy) i ciągle mówią że to np. klocki,pasek napędowy,rolki. Ostatnio usłyszałem tezę że to Przekładnia i nie opłaca się jej robic. Ale ja się pytaM :CZY ONI NIE MAJĄ OBOWIĄZKU NAPRAWIENIA USTERKI???? Skuter jest jeszcze na gwarancji więc proszę o szybką odpowiedz
Dodam jeszcze że wymieniałem już :
-pasek napędowy
-rolki

Link (nagrałem te piszczenie):http://www.youtube.com/watch?v=1kbRI0jwoJI

Zaciagasz skuter do nich i ci debile maja ci go naprawic, nie rozumie jakim cudem nie naprawili tego przez taki czas

"Ostatnio usłyszałem tezę
że to Przekładnia i nie opłaca się jej robic."
Przeciez jest na gwarancji wtf

A kurwa wybuliłem u nich już na te naprawy i przyglądy hmm:
-przeglądy +blokada =500zł
-Wymiana paska:60zł
-Wymiana rolek: 40 zł
-Kierunkowskazy : 120 zł

Te serwisy:@ Tak ciagna kase na ludziach..

hahahaha
Ja nie wiem po co w ogóle ta gwarancja, jak ona NIC nie obejmuje. Wszystko co się zepsuje to musisz zapłacić z własnej kieszeni. Ta "gwarancja" to pic na wodę, fotomontaż.
Ściągnięcie blokady? Ciekawe ile kasy ci za to skasowali?

Mi skasowali 60 zł z wymianą modułu bo u mnie nie ma tego kabelka.

Chyba zostanę gwarancyjnym serwisantem skuterów... :D Tyle kasy, nic nie robią, normalnie Majorka :) Wymiana przełożeń to nie jest jakaś mega trudna operacja, więc niech nie kombinują, tylko jakoś ich postrasz aż zrobią, poza tym gwarancja do czegoś zobowiązuje.

Ok. Zawiozłem go dziś do serwisu . Pojechałem z ojcem i rozmowy przebiegły zupełnie inaczej. Przyjeli go i będą robic ;P

A tak z ciekawości ile skasowali za zdjęcie blokady ? :)

Pisalem wyżej 100zzł :)

Hahahaha 100 zł za odłączenie jednego kabelka? Hmmmm...
Uwaga! Preferuje zdejmowanie blokad z torosów w lokalizacji Warszawa, koszt 50 zł! Chętnych zapraszam na telefon 667755170, GG: 9186121

izdebski12 napisał:

Hahahaha 100 zł za odłączenie jednego kabelka? Hmmmm...
Uwaga! Preferuje zdejmowanie blokad z torosów w lokalizacji Warszawa, koszt 50 zł! Chętnych zapraszam na telefon 667755170, GG: 9186121

I po co naciągać ludzi? Wystarczy jeden kabelek odłączyć... http://www.youtube.com/watch?v=aiZh9CBHosE

Semir napisał:

izdebski12 napisał:
Hahahaha 100 zł za odłączenie jednego kabelka? Hmmmm...
Uwaga! Preferuje zdejmowanie blokad z torosów w lokalizacji Warszawa, koszt 50 zł! Chętnych zapraszam na telefon 667755170, GG: 9186121

I po co naciągać ludzi? Wystarczy jeden kabelek odłączyć... http://www.youtube.com/watch?v=aiZh9CBHosE

Fajnie, że sam to nagrałem ;D

Ja sciagam blokada dzieciaka z okolicy powiem wam ze oplacalne to:d

Tyle że ja musiałem cały moduł wymienic

W torosach nie trzeba modułu wymieniać, wystarczy kabelek. A jak na prawdę trzeba moduł zmienić to koszt modułu to 20 zł, a 80 zł za co wzięli? Za odłączenie 2 kabli i podłączenie w inną nową kostkę?

Chyba będę serwisantem :D

ok naprawili. sprzęgło było uszkodzone :_)