Pierwszy skuter (ROMET 700?)

Cześć. Jako, że jest to mój pierwszy post wypadałoby się przedstawić, a więc nazywam się Kuba i mam 16 lat.

Z racji tego, że od około miesiąca rozglądam się za skuterami takimi do 2.800zł. Najbardziej przypadł mi do gustu ROMET 700 i prosiłbym o opinie o tym skuterze, czy warto czy tez nie, wady, zalety, spalanie, vmax, itp.

Pozdrawiam Kuba.

edit: mam 178 cm wzrostu i 55 kg wagi.

Zależy czego szukasz, 700 jest dość mała, lekka i mocna.

Chodzi mi o coś czym długo pojeżdżę, nie będzie awarii, będzie dość zwinny i w miare ładny ; )
Jak sprawuje się ten silnik, raczej polecany czy niebardzo?

jezeli patrzec na wytrwalosc to bierz honde bali kupisz do 1500 niezniszczalnie maszyny , jezeli chodzi o stylistyke to jest totalna lipa , ale kolega ma juz ok 5 lat i nic sie nie dzieje . albo yamaha neos

W gre wchodzi tylko nowy skuter do max 2.800zł. dodając do tego koszty rejestraci, kask to wyjdzie troszke ponad 3.200zł a to sporo dla mnie.
Prosiłbym o opinie o romecie 700 badz innym skuterze 2.800zł.

Każdy sprzęt w takiej cenie, będzie mniej lub bardziej awaryjny. Dużo zależy też od sposobu użytkowania. Znajomi jeżdżą na Rometach, za podobne pieniążki i na awaryjność nie narzekają. Poszukaj po necie opinii, testów itd

Jest to Najnowszy model rometa za te pieniazki, wiec jest tego bardzo mało.. praktycznie nie ma wgl żadnyhc testów więc ciężko określić.

Siema ja mam wzrostu 180cm i waże ok.80kg, w poniedziałek ide zamówić rometa 700 2t ale 12" cali jechałem na nim moge powiedzieć że ma lepsze przyspieszenie od BWS. Kiedyś miałem rometa 727 premium 10 4t też miał dobre przyspieszenie jak na 4t ale ten 2t ma około 80% lepsze.
Polecam weź go ale na kołach 12" ze spokojem pojedzie 60 km/h z blokadami a bez około 80-90km/h w koncu 4,4km na zablokowanym a np.
aerox ma 3,29km a romet 700 4,4km więc polecam

Cześć, zamawiaj i nich Ci służy !
Jednakże kupiłem używanego chińczyka, trafiła mi się okazja (tak myśle, TOROS EL LOCO z 2012 roku, z przebiegiem 3000km za 1.300zł a wygląda prawie jak nowy, naprawde ładny. muszę tylko przeczyścić sprzegło więc to nic takiego nawet wymiana to niecałe 50zł ; )

Prosze o zamknięcie Tematu. Pozdrawiam ; )