Pierwszy skuter do 1500 zł ! WAŻNE !

Witam Wszystkich !

Poszukuję taniego skutera w cenie do 1500zł, sprawnego technicznie. Marka obojętna (może być jakiś chiński), Musi posiada wszystkie papiery pojazdu. Zarejestrowany i ubezpieczony musi być koniecznie!

Tylko z kompletem dokumentów i w b.dobrym/dobrym stanie, najlepiej-Kymco,Suzuki,Malaguti,Yamaha,Honda,Aprilia,Keeway,Piaggio,Romet,CPI i Peugeot itp itd...

Skuter może być UŻYWANY.

Interesują mnie oferty na Warmii i Mazurach oraz na Podlasiu.

Proszę o wasze typy pojazdów dla mnie. Lubię sportowe skutery.

Skuter by mi miał służyć do jazdy do szkoły , sklepu i może nie kiedy w dalsze trochę trasy.

Lepiej kupić chiński nowszy , czy może starszy skuter ale markowy ???

Już wcześniej jeździłem kolegi skuterem ZIPP ASTEC , REX RS450 i Peugeot Zenith.

Lepiej kupić T2 Czy T4... ?

I napiszcie mi wasz zdanie/ opinie na temat tych skuterów... :
Malaguti F12 LC , CPI Popcorn 2T, Peugeot Speedake 50 i Keeway RY8!
Właśnie się zastanawiam nad tymi markami i modelami.

Linków mi nie wysyłajcie . Tylko napiszcie co byś wzięli na moim miejscu oprócz tych co napisałem.

Proszę o wasze odpowiedzi i propozycję w komentarzach !

Z góry dziękuje za pomoc ! :-)

Kazdy chwali to co ma...
Ze swojej strony moge polecic kingway euroboy. Silnik 2t 4,5 konia. Wyglad 125ki . Na trase sie nadaje i w miescie tez niczego sobie. Pzdr

Ładny , ale trochę za duży jak dla mnie ...

Wolał bym coś mniejszego... :D

Po drugie cena za wysoka.

Ale dzięki za propozycję.

bierz nowego torosa f16 z reala koszt - 1500 zł. + Rejestraca + OC = 1750 zł + kask = 1850 zł

Keeway F act odblokowany i seryjny nie kupuj po tuningu jak to ktoś nazywa, jakupiłem po pseudo tuningu z wydechem od 125 ccm. i jak wróciłem do organału oprócz sprzęgła i wariatora skuter jedzie 85.

No najlepiej. Peugeot,Kymco lub Aprilla do 1500 zł. Za tyle dostaniesz nowego chińskiego z marketu albo używanego w miernym stanie ( na pewno będziesz musiał wymienić parę części i to się nie opłaci)i na pewno bez gwarancji. Więc reasumując - na skuter na takie trasy wystarczy ci Router Bassa lub Toros F16 ( oby dwa dostaniesz w markecie,ten pierwszy w Tesco lub Carrefourze a ten drugi w Realu lub w Carrefourze). Ja kupuję Torosa F16 i mi wystarczy. Na pewno znajdziesz tu porady i opinie co do tego skutera. Pozdrawiam

Peugot Ludix Blaster kolego !!!

Jak chcesz używany do 1500zł to nie kupisz dobrego ale nigdy nie kupuj używanego chińczyka może znajdziesz jakiegoś

Do 1500 zł. kolego to pomyśl nad czymś importowanym za granicy???

W tej cenie importowanego się nie opłaca brać, koszty przerejestrowania są wtedy znaczną częścią ceny końcowej.

No nie wiem jakie są koszta przerejestrowania w PL.ale wiem na pewno że w NL. można wyrwać dobry i nie chiński skuter za 300 euro ...

ok tylko:
* przywieź/marża sprzedawcy jeśli sprowadzony, a kupowany u nas - kilka stówek
* przetłumacz papiery - 100 zł
* opłać go - nie wiem jaki jest podatek czy tylko 2 % wartości?
* zrób przegląd (nie jestem pewien czy jest konieczny) kilkadziesiąt zł
* ubezpiecz - stówka bez zniżek
* przerejestruj - ponad stówa

niech ktoś poprawi jeśli ma dokładniejsze info

to wychodzi to gdzieś z 400 - 500 zł bez przywiezienia samych kosztów.

Przy wyższym budżecie pewnie się opłaca bo koszty administracyjne są stałe, ale przy 1,5 tys. to się nie zgodzę.

ŁEEE to jak tak ma to wyglądać no to pewnie,że nie ma sensu,to lepiej kolega niech dozbiera i kupi coś dobrego [oby nie chińskie] w PL. Pozdro i Powodzenia....

Nie wiem dlaczego po prostu nie zaczekasz na jakąś promocję i nie kupisz nowej bassy albo F16.