Pierwszy Skuter - czyli jaki wybrać?

Z pośród wielu wybrałem propozycje, które wam zarz przedstawię,

-Zipp New Vapor
-Romet 767
-Romet 747
-Peugeot Kissbee (Choć mi się nie spodobał zbytnio)

Wiem, mała i [cenzura] lista... Dlatego ten temat ! Narzucajcie mi propozycje i opinie skuterów, które na początek będą dobre!

Warunki: Tylko 4T, Odrzucam odrazu Keeway'a [Tym bardziej Hurricane], Limit to 3tyś Maxx ! Wątpię abym mógł przekroczyć ten limit... no może stówkę - góra trzy... Pozdrawiam i Szerokości Niko !

Polecam Ci kissbee, tak szczerze, najbardziej będziesz zadowolony. Widziałeś test Skuterowo.com?
http://www.skuterowo.com/peugeot-kisbee-kolega-z-ulicy/

Zdecydowanie Peugeot Kissbee.

Romet 767 to 2T.

Jakub, 767 jest też 4T

Jeśli Peugeot stanieje do 4000-3500 to go biorę .

Polećcie też coś oprócz tego peugeot'a

Pozdrawiam, Niko

Bierz Peugeota, niby produkowany w chinach, ale kontrola jakości jest wyższa niż w powyższych.

Tylko Peugeot by musiał stanieć, no ;E.

Nick3y napisał:

Jakub, 767 jest też 4T
Jeśli Peugeot stanieje do 4000-3500 to go biorę .
Polećcie też coś oprócz tego peugeot'a
Pozdrawiam, Niko

Owszem jest wersja 4T tylko w poprzednim poście nie brałem tej wersji pod uwagę ponieważ nie jest już produkowana od dłuższego czasu, a z używanym chinolem trzeba uważać...

Jakub100001 napisał:

Nick3y napisał:
Jakub, 767 jest też 4T
Jeśli Peugeot stanieje do 4000-3500 to go biorę .
Polećcie też coś oprócz tego peugeot'a
Pozdrawiam, Niko

Owszem jest wersja 4T tylko w poprzednim poście nie brałem tej wersji pod uwagę ponieważ nie jest już produkowana od dłuższego czasu, a z używanym chinolem trzeba uważać...

You right! Chyba mi na razie zostaje wybór rzędu New Vapor vs. Romet 747... Chyba że Peugeot do 3500zł stanieje, no!

Witaj,
Kissbee jest OK, wszyscy widzę Ci to polecają. Ale coś dla odmiany wcale nie gorsze, uważam nawet lepsze- Kymco Agilty lub SYM Orbit. Pojazdy bardzo dobre, warto poszukać z wyprzedaży starszych roczników, szczególnie w tym czasie można uzyskać dobrą cenę. Myślę, że 3500/3700 jest do osiągnięcia nawet z ubiegłego roku.

dziadek napisał:

Witaj,
Kissbee jest OK, wszyscy widzę Ci to polecają. Ale coś dla odmiany wcale nie gorsze, uważam nawet lepsze- Kymco Agilty lub SYM Orbit. Pojazdy bardzo dobre, warto poszukać z wyprzedaży starszych roczników, szczególnie w tym czasie można uzyskać dobrą cenę. Myślę, że 3500/3700 jest do osiągnięcia nawet z ubiegłego roku.

Jajko prawda.... Ubiegam się za SYM'ami i Kymco od dawna:

Najtańsze u Dystrybutora 5000zł, Agilka z Allegro (Cena netto z 2010... -.-) 4000zł... A ma być to skuter nowy...

Nick3y napisał:

dziadek napisał:
Witaj,
Kissbee jest OK, wszyscy widzę Ci to polecają. Ale coś dla odmiany wcale nie gorsze, uważam nawet lepsze- Kymco Agilty lub SYM Orbit. Pojazdy bardzo dobre, warto poszukać z wyprzedaży starszych roczników, szczególnie w tym czasie można uzyskać dobrą cenę. Myślę, że 3500/3700 jest do osiągnięcia nawet z ubiegłego roku.

Jajko prawda.... Ubiegam się za SYM'ami i Kymco od dawna:
Najtańsze u Dystrybutora 5000zł, Agilka z Allegro (Cena netto z 2010... -.-) 4000zł... A ma być to skuter nowy...

Normalna cena Orbita 3900, Agility 4200. Nowe.

A ja mam 3000, MAKSYMALNIE 3200, a nie 3900 czy 4200 więc Peugeot odpada.