Pierwszy Skuter 50ccm zipp co wybrać?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Pierwszy Skuter 50ccm zipp co wybrać?

Tagi: 

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe skuter skuter 1 lat, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe PowerOne
    PowerOne
    Użytkownik

Mam chęć zrobić kartę motorowerową w sensie kat AM jak skończę 14 lat {styczeń} I już biorę się za rozmyślanie na temat jaki skuter wybrać? Wstępnie wybrałem:
    Zipp gp500 4t
    Zipp quantum rc 2t
    Co lepsze na pierwszy Skuter 2t czy 4t
    I co ma więszy zryw? Na którym lepiej przewozić 2 osoby?
    Za odpowiedzi z góry dziękuję

• Ten temat został zmodyfikowany1 lat, 1 miesięcy temu przezZdjęcie profilowe PowerOne PowerOne.
    Szymek 😉
    • Ten temat został zmodyfikowany1 lat, 1 miesięcy temu przezZdjęcie profilowe PowerOne PowerOne.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

RC jest ciut wieksze wiec we dwie osoby wygodniej.
    2T jest mocniejsze ale więcej pali i więcej hałasuje. 4T pracuje w bardziej cywilizowany sposób, mniej pali ale jest słabsze. 4T jest też mniej podatne na tuning niż 2T ale też efektywny tuning 2T jest droższy.
    Mowa o odblokowanych oczywiście.

ziuuummmm….
    Zdjęcie profilowe skuter
    skuter
    Użytkownik

Jeśli mogę doradzić, kolega jeździ zippem 2T, ma go cztery lata, jest ok, chociaż miał parę awarii które sam naprawił. Wykonanie daje do myslenia czy w to wchodzić, jak np podczas jazdy Ci sam od siebie zgaśnie, i go nie odpalisz. Wiedza tajemna na ulicy w warunkach polowych i zestaw kluczy ratuje. Jeśli chcesz mieć pewniaka że nie będziesz pchał go przez kilka kilometrów a chcesz mieć mocny skuter, zrywny nawet z pasażerem to kup Kymco like 50. używane są od 1400 zł do 2000 i ponad. Mogą być też tańsze trzeba pokopać w necie. jeździłem nim i ma kopyto, zrobiłem na nim ok 4 tysiace kilometrów bez ani jednej awarii, kolega go odemnie kupił i zrobił nim 7000 też bez awarii. Polecam go żebyś nie musiał rodziców ciagnąć za kieszeń na naprawy.

Czytaj
    REKLAMA

Jak schudnąć? Odkryj nowy portal Rowery Jednoślad.pl

Czytaj REKLAMA Jak schudnąć? Odkryj nowy portal Rowery Jednoślad.pl

Chcesz schudnąć, odkryć kolejną pasję? Poznaj Jednoślad.pl także od rowerowej strony sportu i zdrowej odmiany. Zbuduj formę, zmień się na lepsze!

Zobacz teraz Rowery Jednoślad.pl

Chcesz schudnąć, odkryć kolejną pasję? Poznaj Jednoślad.pl także od rowerowej strony sportu i zdrowej odmiany. Zbuduj formę, zmień się na lepsze!

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie