Pierwszy motocykl

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
  • #637379
    Marcin
    Uczestnik
    • 2
    • 3Postów:

    Witam jestem tu nowy.
    Chciałbym zacząć przygodę z motocyklami mam prawo jazdy B.
    Na pierwszy motocykl wybrałbym Romet ogar 125, siedziałem już na nim w sklepie Agd innego sklepu u mnie nie ma z motocyklami.
    Motorek jest zarejestrowany z tego co mówił sprzedawca i ubezpieczony.
    Będzie mi służył na dojazdy do pracy i może odwiedziny rodziny w innym mieście.
    Czy to dobry wybór na pierwszy w życiu motocykl?
    I jak to jest z tym przerejestrowaniem nowych jednośladów, trzeba opłacać coś w urzędzie skarbowym czy nie?
    A co z ubezpieczeniem, przerejestrowac na siebie potem wykupic ubezpieczenie czy ubezpieczenie przed przerejestrowaniem?
    A stare ubezpieczenie trzeba wypowiedzieć umowe czy wystarczy odczekać az czas minie?

    #637399
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    twój jednoślad prawnie nie jest nowy tylko formalnie jest używany – ma już tablice. ty go musisz przerejestrować i za to płacisz.Na stronie urzędu dowiesz się ile.
    Z umową kupna-sprzedaży idziesz do ubezpieczyciela. Wygodniej jak już bedziesz miał swoje tablice – jeżeli zdecydujesz się je zmieniać (w ramach tego samego chyba powiatu nie trzeba)

    #637554
    Anonim
    Nieaktywny
    • 0
    • 1Postów:

    A jaki motocykl najlepiej jest kupić dla młodego, początkującego chłopaka? Szukam dla syna na prezent, bo mu się bardzo marzy mieć i ciągle chodzi i o tym opowiada. Nie ukrywam trochę się boję, bo wiem jak teraz młodzi szarżują i się popisują. Proszę o pomoc bo jestem kompletnie zielona w tej kwestii, Bożena

    #637556
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    każdy motorower z blokadami jeździ tak samo – 45km/h
    a ile masz na to kasy?
    czy to po prostu post jako podkładka pod spamik z linkami?

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button