Pierwsza płyta waszego moderatora;d

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #215971
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    siemanoo!
    http://www.podly.boo.pl/files , stąd pobierzecie płyte waszego wspaniałego moderatora;d
    a tracków możecie słuchać na http://www.myspace.com/PodLyAbr !
    Oceniajcie, słuchajcie, pooozdro;d;d

    #215972
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    To w końcu płyta jest czy tylko muzyczkiż 😛 powodzenia.
    Słucham i gratuluję :>

    #215973
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    PodLy napisał:

    wspaniałego moderatora;d

    największa głupota jakąś dziś przeczytałem 🙂

    albo nie .. nie obrażam cie , bo może kiedyś będziesz sławny i będzie trzeba lizać dupę i będę się chwalił że znam podlego, pomimo że w ogóle nie słucham hip hopu czy rapu 🙂

    Obrażać nie musisz, lizać dupy też nie. Możesz po prostu wyrazić swoje zdanie;)
    pozdro

    PS. Z tym wspaniałym moderatorem to dla jaj 😉 .. Podly

    #215974
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    sławny będzie czy nie, w polsce się nie liczy talent tylko skandale żeby “zabłysnąć” i śpiewanie jakiegoś gówna. ścierwa typu doda jest sławna i kase kosi a pełno osób śpiewa duuuuuuuużo ładniej (w mam talent nawet lepiej świewają xD) a sławni nie są, albo jakieś grupy muzyczne co sobie tak grają koncerty z taką mniejszą publiką i znają ich tylko nieliczni lub znaczna mniejszość mimo że ich twórczość jest dużo lepsza, piosenki niosą przesłanie a nie tylko jp.pj życie blokersa jest ciężkie albo jak szmata śpiewa o prawdziwej miłości… rzygać się chce co w tym kraju się dzieje. żeby tu być sławnym nie trzeba mieć talentu tylko wywołać pare skandali, mieć trochę kasy i znajomości to kariera gwarantowana.

    kurde, znów się rozpisałem niepotrzebnie xD

    a co do tematu to nie słucham też hip-hopu, przynajmniej polskiego bo nie trawie, jak już to jakiś dobry murzyński rap że tak się wyrażę xD

    #215975
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Mafioz zdenerwowala mnie Twoja wypowiedz. Musisz znalezc dobrych wykonawcow polskiego hip-hopu. Takich jak np. PFK czy o.s.t.r albo eldo. Wedlug mnie ich muzyka jest wartosciowa i pokazuje co potrafia polacy. Oni nagrywaja właśnie z raperami z ameryki i maja u nich szacunek. Kogo ty sluchasz z tych czarnych raperow?

    #215976
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    O dobry murzyński rap to pewnie mu chodzi o to, że tak nawijają bo i tak tego nie rozumieć 😛

    A co do samej muzy … po prostu musisz trafić (do PodLego mówię) na kogoś kto Cię zauważy … Ciebie, talent i to co robisz 🙂 np. wiele zespołów już zostało wypromowanych, a wiele staje się sławnych (np. takie Blue Cafe o ile dobrze pamiętam) przez Kube Wojewódzkiego 😉
    Albo ten beat boxer który był w mam talent … nie wygrał samego programu ale ktoś inny go zauważył i wszystko się zaczęło 🙂

    Pozdro i powodzenia 🙂

    #215977
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    filipm, Kurcze noo… nie pisałem o wszystkich. owszem jest kilku polskich raperów którzy tworzą muzykę (bo można tak to nazwać) Eldo to bardzo dobry przykład, ale jednak wyjdź na ulice i zapytaj kogoś, zobaczysz, że większość osób będzie kojarzyć peje, firme i inne śmiecie a Eldo mało kto będzie znał.
    Lubie posłuchać Jay-z, kiedyś tam coś miałem z three six mafia, Ludacris, Snopp Dogg oczywiście, 2Pac to jest obowiązek jak dla mnie (przynajmniej dla tych co lubią rap) Lil Wayene, przynajmniej tylu potrafie wymienić jakbym poszukał to pewnie znalazłbym kilku więcej wykonawców.
    ogólnie jeśli chodiz o rap to jak dla mnie ten “murzyński” jest najlepszy i jakoś najbardziej mi się podoba ;p

    aa i ostatnio Busta Rhymes jeszcze znalazłem xD

    #215978
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Weźcie schowajcie te wasze rapy, hip-hopy i posłuchajcie sobie thrashu 😀

    #215979
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    taa i death metal, depressive black meta itd xD
    ja na codzień słucham i tak rocka ;P ewentualnie nu metal 😀

    #215980
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    RudY napisał:

    wiele zespołów już zostało wypromowanych,

    taka prawda , np rok bagoros (czy jak to się tam pisze) czy Andreas Gustafsson , , dużo lepiej stylem zapierdala Orre , ale kutafona jak mówiłem wypromowali , a bagoros czy baragos to juz w ogóle a najmniej umieć

    w ogóle w dzisiejszym show biznesię to wystarczy mieć dupę cycki i dobre programy do obróbki , ja uważam że np Doda jest inteligętną kobietą tylko taka idiotkę gra przed kamerami , bo ludzie to po prostu lubią , normalna muzyka im się już znudziła

    miał bym to w dupie , ok trzaska na tym kase nie ma poroblemu , ja swoją muze posłucham se na kompie ale…

    potem młode krostolatki wzorują się na takim zachowaniu dody i mamy co mamy …

    edit

    Mafioz, nu metal czy jak to się pisze to to jest profanacja , ciężkiej muzyki , no ewentualnie tam Linkin Park , nie lubie death metalu bo to jest chore tylko bhleee i bhleeee

    ale na podsumowanie powiem wam tylko że , jestem w stanie słuchać wszystkiego , na jakiejs tam imprezie to nawet 50 cent wejdzie , jedyne czego nie toleruje to techno, i nie takie poptechno tylko takie prawdziwe techno, takie jebanki dla moich uszu to jest katastrofa

    #215981
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    wrona napisał:

    inteligętną

    😆

    // a jak szybko pisze to nie myślę czy inteligętną czy inteligentną , zresztą moja pisownia pozostawia wiele do rzeczenia ale i tak jestem pro bo znam takich co zamiast słońce piszą słonice // wrona

    Wiesz Podly nawet nie przesłuchałem tego całego, ale słuchałem kiedyś jakiegoś jednego Twojego kawałka i jesteś niezły 😉

    #215982
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Nawet ci to wyszło ;d

    #215983
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    potem młode krostolatki wzorują się na takim zachowaniu dody i mamy co mamy …

    ostatnio pod szkołą pare takich dzieffcynek z podstawówki, ja wiem po 8 lat mogły mieć i muza na telefonie na głośniku oczywiście na maxa a tam kurde justin bieber, poznałem jak tylko ten babski głosik zaczął śpiewać i potem dzieciaki myślą że słuchają MUZYKI xD

    wrona napisał:

    Mafioz, nu metal czy jak to się pisze to to jest profanacja , ciężkiej muzyki , no ewentualnie tam Linkin Park , nie lubie death metalu bo to jest chore tylko bhleee i bhleeee

    Co z tego że profanacja, mi się podoba, czasem rock dla mnie jest zbyt lekki a właśnie nu metal jest taki cięższy ale bez przesady i się fajnie słucha, dla mnie ogólnie nie liczy się czy jakiś kawałek to profanacja, czy tam zerżnięty typ muzyki i trochę “podrasowany” itd, jak się czegoś dobrze słucha to jest git. Papa Roach – dorever, oni robią ponoć numetal/heavy metal a nuta fajna ;P (w sumie jakbym na wikipedie nie wszeł to bym nie wiedział, ze to jest numetal xD ja nie rozróżniam tak typów muzyki rock od rocka alternatywnego, od metalu alternatywnego itp bo mnie to nie inetersuje, jak muza fajna to słucham xD
    A ja nawet techno zniose, pod warunkiem że coś tam śpiewają przynajmniej albo jakiś jajcarski kawałek ale żeby słuchać w domu to nie ;P szczególnie jak tylko w kółko przez 5 minut jest cały czas jeden bit albo ciągle tylko BASS BASS. dla mnie może i tiesto zrobić techno ale jak nie będzie w nim nic poza podkładem dźwiękowym to na 99% mi sei nie będzie podobał ;P

    #215984
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Muza nawet spoko choc nie lubi za bardzo hiphopu

    Wrona a co ty chcesz od Gustriksona on zajebisce jezdzi, ale ten bagokutaskoros rzeczywiste chuja umieć tylko wypromowany jest

    Teraz już też ładne cyrkle napierdala, ale za czasów kiedy zaczynało się o nim mówić to było wielu lepszych stunterów od niego , tylko chłopaka wypromowali 🙂 // wrona

    #215985
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Mafioz, ale jest nu metal i nu metal

    papa roach , to jest że tak powiem ta lepsza wersja

    bo taki linkin park , czy IRA , to takie naciągane .. taki przebój na 2-3 lata , kiedyś IRA to był inny zespół , teraz oni śpiewają nie to co chcą tylko to co chce producent , dzieje się z nimi np to co z Chylińską , może nie aż w tak drastyczny sposób ale jednak

    #215986
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Cylińska to z dobrego rocka przeszła na popogówno i stoczyła się do reszty skonwencjonalizowanych polskich “wokalistek”.
    a co do Iry to nie uważam, żeby szli w ślady chylińskiej, fajne mają piosenki.
    żyję, mój bóg, parę chwil, trochę wolniej czy też bez Ciebei znikam, to są akurat fajne piosenki.

    #215987
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    A ja mam głęboko większość polskich piosenek 🙂 Z polskich piosenek które mi się podobają to bym może 10-15 naliczył 😛
    Po prostu wole anglojęzyczne i już – przynajmniej nie rozumiem do końca o co jest tam grane 😀

    #215988
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    RudY napisał:

    A ja mam głęboko większość polskich piosenek 🙂 Z polskich piosenek które mi się podobają to bym może 10-15 naliczył 😛
    Po prostu wole anglojęzyczne i już – przynajmniej nie rozumiem do końca o co jest tam grane 😀

    U mnie prawie to samo, poza tym, że ja sobie tłumacze angielskie piosenki, bo dla mnie nieważne jaka, ale musi mieć sens 🙂

    #215989
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Tzn. ja też sobie tłumacze ale tylko dla satysfakcji żeby wiedzieć 😛
    Liczy się dla mnie brzmienie i ogólnie fajność 😀
    Zresztą te co słucham to nie ten bezsensowny pop w którym nie wiadomo (nawet wykonawca) o co chodzi :p

    #215990
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    wrona napisał:

    kiedyś IRA to był inny zespół

    Nie można na to patrzeć z takiej perspektywy. Po prostu muzyka danego zespołu z czasem ewoluuje i tak właśnie się stało z IR¡. Oni zmieniali swój styl wraz z każdą kolejną płytą. Pewnie, że jak porównasz 9 z chociażby płytą Mój Dom to będzie to zupełnie inny gatunek. Ale to tak samo jakbyś z repertuaru Pink Floydów porównał The Piper at The Gates of Dawn z The Division Bell.
    Zresztą mów co chcesz, ale Żyję będzie tak samo kultowe jak Pozytywny :582:

    #215991
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Mafioz napisał:

    Cylińska to z dobrego rocka przeszła na popogówno i stoczyła się do reszty skonwencjonalizowanych polskich “wokalistek”.
    a co do Iry to nie uważam, żeby szli w ślady chylińskiej, fajne mają piosenki.
    żyję, mój bóg, parę chwil, trochę wolniej czy też bez Ciebei znikam, to są akurat fajne piosenki.

    W piątek Ira grają w Gliwicach, do których mam z 10 km i chodzę do szkoły, więc najprawdopodobniej na żywo w końcu posłucham 😀
    http://gliwice.dlastudenta.pl/juwenalia/artykul/Ruszyly_Igry_2010_Zobacz_program,51656.html

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button