Pierwsza płyta waszego moderatora;d

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Pierwsza płyta waszego moderatora;d

Ten temat zawiera 20 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 8 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 21 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

siemanoo!
    http://www.podly.boo.pl/files , stąd pobierzecie płyte waszego wspaniałego moderatora;d
    a tracków możecie słuchać na http://www.myspace.com/PodLyAbr !
    Oceniajcie, słuchajcie, pooozdro;d;d

Anonimowy

To w końcu płyta jest czy tylko muzyczkiż 😛 powodzenia.
    Słucham i gratuluję :>

Anonimowy

PodLy napisał:

wspaniałego moderatora;d

największa głupota jakąś dziś przeczytałem 🙂

albo nie .. nie obrażam cie , bo może kiedyś będziesz sławny i będzie trzeba lizać dupę i będę się chwalił że znam podlego, pomimo że w ogóle nie słucham hip hopu czy rapu 🙂

Obrażać nie musisz, lizać dupy też nie. Możesz po prostu wyrazić swoje zdanie;)
    pozdro

PS. Z tym wspaniałym moderatorem to dla jaj 😉 .. Podly

Czytaj
    REKLAMA

Prezenty od Junaka

Kup dowolny jednoślad marki Junak, a otrzymasz kask z blendą Junak oraz 5L oleju Platinum Rider.

Anonimowy

sławny będzie czy nie, w polsce się nie liczy talent tylko skandale żeby „zabłysnąć” i śpiewanie jakiegoś gówna. ścierwa typu doda jest sławna i kase kosi a pełno osób śpiewa duuuuuuuużo ładniej (w mam talent nawet lepiej świewają xD) a sławni nie są, albo jakieś grupy muzyczne co sobie tak grają koncerty z taką mniejszą publiką i znają ich tylko nieliczni lub znaczna mniejszość mimo że ich twórczość jest dużo lepsza, piosenki niosą przesłanie a nie tylko jp.pj życie blokersa jest ciężkie albo jak szmata śpiewa o prawdziwej miłości… rzygać się chce co w tym kraju się dzieje. żeby tu być sławnym nie trzeba mieć talentu tylko wywołać pare skandali, mieć trochę kasy i znajomości to kariera gwarantowana.

kurde, znów się rozpisałem niepotrzebnie xD

a co do tematu to nie słucham też hip-hopu, przynajmniej polskiego bo nie trawie, jak już to jakiś dobry murzyński rap że tak się wyrażę xD

Anonimowy

Mafioz zdenerwowala mnie Twoja wypowiedz. Musisz znalezc dobrych wykonawcow polskiego hip-hopu. Takich jak np. PFK czy o.s.t.r albo eldo. Wedlug mnie ich muzyka jest wartosciowa i pokazuje co potrafia polacy. Oni nagrywaja właśnie z raperami z ameryki i maja u nich szacunek. Kogo ty sluchasz z tych czarnych raperow?

Anonimowy

O dobry murzyński rap to pewnie mu chodzi o to, że tak nawijają bo i tak tego nie rozumieć 😛

A co do samej muzy … po prostu musisz trafić (do PodLego mówię) na kogoś kto Cię zauważy … Ciebie, talent i to co robisz 🙂 np. wiele zespołów już zostało wypromowanych, a wiele staje się sławnych (np. takie Blue Cafe o ile dobrze pamiętam) przez Kube Wojewódzkiego 😉
    Albo ten beat boxer który był w mam talent … nie wygrał samego programu ale ktoś inny go zauważył i wszystko się zaczęło 🙂

Pozdro i powodzenia 🙂

Anonimowy

filipm, Kurcze noo… nie pisałem o wszystkich. owszem jest kilku polskich raperów którzy tworzą muzykę (bo można tak to nazwać) Eldo to bardzo dobry przykład, ale jednak wyjdź na ulice i zapytaj kogoś, zobaczysz, że większość osób będzie kojarzyć peje, firme i inne śmiecie a Eldo mało kto będzie znał.
    Lubie posłuchać Jay-z, kiedyś tam coś miałem z three six mafia, Ludacris, Snopp Dogg oczywiście, 2Pac to jest obowiązek jak dla mnie (przynajmniej dla tych co lubią rap) Lil Wayene, przynajmniej tylu potrafie wymienić jakbym poszukał to pewnie znalazłbym kilku więcej wykonawców.
    ogólnie jeśli chodiz o rap to jak dla mnie ten „murzyński” jest najlepszy i jakoś najbardziej mi się podoba ;p

aa i ostatnio Busta Rhymes jeszcze znalazłem xD

Anonimowy

Weźcie schowajcie te wasze rapy, hip-hopy i posłuchajcie sobie thrashu 😀

Anonimowy

taa i death metal, depressive black meta itd xD
    ja na codzień słucham i tak rocka ;P ewentualnie nu metal 😀

Anonimowy

RudY napisał:

wiele zespołów już zostało wypromowanych,

taka prawda , np rok bagoros (czy jak to się tam pisze) czy Andreas Gustafsson , , dużo lepiej stylem zapierdala Orre , ale kutafona jak mówiłem wypromowali , a bagoros czy baragos to juz w ogóle a najmniej umieć

w ogóle w dzisiejszym show biznesię to wystarczy mieć dupę cycki i dobre programy do obróbki , ja uważam że np Doda jest inteligętną kobietą tylko taka idiotkę gra przed kamerami , bo ludzie to po prostu lubią , normalna muzyka im się już znudziła

miał bym to w dupie , ok trzaska na tym kase nie ma poroblemu , ja swoją muze posłucham se na kompie ale…

potem młode krostolatki wzorują się na takim zachowaniu dody i mamy co mamy …

edit

Mafioz, nu metal czy jak to się pisze to to jest profanacja , ciężkiej muzyki , no ewentualnie tam Linkin Park , nie lubie death metalu bo to jest chore tylko bhleee i bhleeee

ale na podsumowanie powiem wam tylko że , jestem w stanie słuchać wszystkiego , na jakiejs tam imprezie to nawet 50 cent wejdzie , jedyne czego nie toleruje to techno, i nie takie poptechno tylko takie prawdziwe techno, takie jebanki dla moich uszu to jest katastrofa

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 21 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie