Piaggio Zip. HELP

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #307674
    grzeniov14
    Użytkownik
    • 3
    • 7Postów:

    Piaggio Zip 4t 2011. Mam dwa problemy jeden z nich to to że nie chce mi odpalać i nie wiem czemu, jest iskra świeca nie zalana, i wydaje mi się że to przez gaźnik ale nie jestem pewien bo jak wyjąłem przewódy paliwa z gaźnika i z filtra paliwa (chyba :/, to jest to co pod zbiornikiem paliwa i idą 2 przewody) to nie leciała benzyna , nawet próbowałem ssać i nic nie dawało :(, nie wiem co to może być
    Drugi problem to to, że gdy próbuje ze startera odpalić to słychać w przekaźniku rozrusznika takie pikanie.
    Prosze bardzo o POMOC

    #307676
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    kranik/zawór paliwa skoro nie puszcza benzyny. A zobacz czy leci przy odkręconym wlewie – wtedy to kwestia napowietrzania zbiornika

    #307686
    grzeniov14
    Użytkownik
    • 3
    • 7Postów:

    a jak odkręce ten zawór paliwa to nie poleci mi benzyna ze zbiornika?

    #307695
    grzeniov14
    Użytkownik
    • 3
    • 7Postów:

    zawór wyjmowałem i jest oki, przewody też są dobre. Nalewałem trzykawką troche to jednego z przewodów tego cieńsszego który nie idzie do gaźnika i po dłuższym kopaniu odpalił i po chwili zgasł. wydaje mi się że to przez gaźnik ale nie wiem i nie wiem co robić, chce gaźnik wyjąć i rozebrać robaczyć co nim, możliwe że zapowietrzył się czy coś. ??

    #307699
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    szczerze mówiąc to nawet bym się nad tym skupił ale opisujesz tak mgliście – ten zawór, ten wężyk, tamten wężyk.. który kur…a??? ten co nie idzie tam…to gdzie kur..a idzie?? że aż nie mam ochoty ciągnąć cie za język.
    I zdaje się że nikt nie ma.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button