Piaggio Zip 2t – Przygasanie podczas jazdy, lub zgaszenie.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery Piaggio, Gilera, Aprilia Piaggio Zip 2t – Przygasanie podczas jazdy, lub zgaszenie.

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  Kamil Bylina 5 miesiące, 3 tygodnie temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Kamil Bylina
    Użytkownik

Witam, mam problem, otórz podczas jazdy skuter na chwilę „traci moc” (gdy próbóję dodać gazu jest tylko „buuu” ) przygasa, wtedy puszczam gaz, i za chwilę znów jest normalnie, mogę jechać dalej, lub gaśnie, i odpala za 1.Były luzy na wale, więc już zamówiłem łożyska i wał, ale czy to mogła by być wina tego? Pozdrawiam

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

były luzy na wale to mogł i cylinder dostać. może się przycierać

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe pupciarider
    pupciarider
    Użytkownik

ssanie w gazniku masz reczne czy automatyczne? bo u mnie jest tak samo tyle ze jak pociagne za ssanie to normalnie smiga dalej.

Kamil Bylina
    Użytkownik

Automat, ale to tak podczas jazdy by było ? Moim zdaniem to może cewko-moduł się psuć i braknie iskry na chwile, bo ostatnio to wcale nie było.Dałem znajomemu mechaniorowi i miał patrzeć.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie